Anime İzleyenlerin Hayatını Kurtaracak 2 Site | Chiaki ve MyAnimeList Recommendations

Bu aralar anime yerine çoğunlukla manga okuyorum o yüzden pek aktif değilim.
Bu arada cidden bilgilendirici bir içerik bende ileride fate evrenine atılmak istiyordum bana da yardımcı olur 🙂.

Üstat etiketlediğiniz için teşekkür ederim 4 senedir anime izliyorum kendime animeci diyemem ama sağ olun.
Üstat etiketlediğiniz için teşekkür ederim 4 senedir anime izliyorum kendime animeci diyemem ama sağ olun.

Güzel bilgilendirici içerik teşekkür ederim güzel çalışma olmuş.

Arkadaş ekleme yeri mobilde nerede bilmiyorum ve bulamadım, siz ekkersiniz artık :)

Bu aralar anime yerine çoğunlukla manga okuyorum o yüzden pek aktif değilim.
Hocam sizin profilinizdeki kızı pardon "TRAP CARD"ı YouTube'de görmüştüm ancak Anime'nin ismini bilmiyorum. Yazabilir misiniz rica etsem?

Arkadaş ekleme yeri mobilde nerede bilmiyorum ve bulamadım, siz ekkersiniz artık :)
Ben de tam size yolluyordum.
-----------------------------------------------

Aslında ilgilenecek/zaman ayırabilecek biri olsa MyAnimeList üzerinden Technopat kulübü kurabiliriz :)

Bu arada Oregairu favorilerde gördüm ve Hachiman var kapakta :)
He hee 😂 İlk sezonu bayağı güzeldi hocam. Ancak son 2 sezonda hunharca Yuki ve diğerlerinin konuşmalarını kestikleri için Novelini okumayan biri için anlaması çok zor. Boş boş ekrana bakıyorsunuz resmen. Yine de Hachiman için izlenirdi.

Favori karakterim değil kendisi ama bayağı severim. Aklıma gelmişken puanları düzenlerken favori Anime ve karakter listemi de düzenleyeyim.
Blend S, Hideri Kanzaki.
Blend S'i PTW listeme almıştım ancak o karakterin orada olduğunu bilmiyordum. İzlemek için bir neden daha oldu :)
Bu tarz şeylerde Technopat adının koyulmasına pek izin verilmiyor galiba ama toplanabiliiz yine.
Zaten mesele isim değil ya. Aktif olarak kulüp sayfasında sezonluk Anime önerileri yapacak aynı zamanda MyAnimeList'in şu BBCode'sinden anlayan biri lazım. Vakit gerektiriyor biraz. Ben şu sıralar yoğunum.

Bu tarz şeylerde Technopat adının koyulmasına pek izin verilmiyor galiba ama toplanabiliiz yine.

Bu arada Oregairu favorilerde gördüm ve Hachiman var kapakta :)
Bende diyorum Oregairu ne sonradan fark ettim. İlk sezonu izlemiştim sanırım gayet güzeldi. İkinci sezonu çıkmış izlemeyi unutmuşum. Bir ara bakarım artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı