Anime karakterine aşık olmak

Bir anime izliyordum anime sezon finali yaptı. Son birkaç gün deli gibi sabah akşam mangasını okudum ve şu ana kadarki olan kısmı bitirdim. Mangayı okuyunca iyice kafayı da taktım. Bir kız karakter var ve bayağı seviyorum. (Karakteri uzun zamandır seviyorum ama son zamanlarda biraz daha kafaya taktım. Okul zamanı bu tarz şeylere pek takmıyordum ama yazın boş kalınca böyle oldu) Psikolojim bozuk birkaç gündür. Karakter hem güzel hem de kişiliğini çok seviyorum.
(Ayrıca normal hayatta benim için karşı tarafta bulunması gereken bazı şeyler var ve bu anime karakteri de normalde istediğim özellikleri sahip, sanki normalde istediğim kişinin gerçek olmayan hali gibi) şu an gerçekte hoşlandığım ve sevdiğim biri yok. Bu yüzden sadece karaktere takmış durumdayım. Biraz garip hissediyorum. Tek başıma yaşasam herhalde psikolojim daha çok bozulurdu, karakterin body Pillow'unu alıp ona sarılıp boş boş yatardım herhalde saatlerce. Şu anda öyle bir şey alamayacağımdan dolayı normal yastığıma sarılıyorum. Kısaca aynı şeyi ben de yaşıyorum ama biraz fazla taktım galiba.

Bir anime izliyordum anime sezon finali yaptı. Son birkaç gün deli gibi sabah akşam mangasını okudum ve şu ana kadarki olan kısmı bitirdim. Mangayı okuyunca iyice kafayı da taktım. Bir kız karakter var ve bayağı seviyorum. (karakteri uzun zamandır seviyorum ama son zamanlarda biraz daha kafaya taktım. Okul zamanı bu tarz şeylere pek takmıyordum ama yazın boş kalınca böyle oldu) psikolojim bozuk birkaç gündür. Karakter hem güzel hem de kişiliğini çok seviyorum.
(Ayrıca normal hayatta benim için karşı tarafta bulunması gereken bazı şeyler var ve bu anime karakteri de normalde istediğim özellikleri sahip, sanki normalde istediğim kişinin gerçek olmayan hali gibi) şu an gerçekte hoşlandığım ve sevdiğim biri yok. Bu yüzden sadece karaktere takmış durumdayım. Biraz garip hissediyorum. Tek başıma yaşasam herhalde psikolojim daha çok bozulurdu, karakterin body Pillow'unu alıp ona sarılıp boş boş yatardım herhalde saatlerce. Şu anda öyle bir şey alamayacağımdan dolayı normal yastığıma sarılıyorum. Kısaca aynı şeyi ben de yaşıyorum ama biraz fazla taktım galiba.

Hocam bende sizin gibiydim hatta LGS haftası taktım kafaya kötü yaptım LGS'den bu durum yüzünden :(

Ya beyler bakın bu bugün forumda baktığım 2 konu vardı, ikisi de aynı konu. Kısacası acilen ilaçlarını al, bir bitmediniz arkadaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı