Anime neden izleniyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Normal çizgi filmlerden farkı yetişkinlere hitap eden animeler olması. Kesinlikle çamur atma gibi algılamayın ama hikayesi oynadığınız o LOU, GOW gibi oyunlardan ya da ödül almış filmlerden daha iyi hikayeye sahip animeler çokça mevcut. Biraz zaman ayırıp ve ön yarılarınızdan kurtulup şans verirseniz aralarından ardı arkası kesilmeden izleyeceğiniz eserler olacaktır...

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal çizgi filmlerden farkı yetişkinlere hitap eden animeler olması. Kesinlikle çamur atma gibi algılamayın ama hikayesi oynadığınız o LOU, GOW gibi oyunlardan ya da ödül almış filmlerden daha iyi hikayeye sahip animeler çokça mevcut. Biraz zaman ayırıp ve ön yarılarınızdan kurtulup şans verirseniz aralarından ardı arkası kesilmeden izleyeceğiniz eserler olacaktır...
Tam cevap verecektim ismini gördüm.

Ben arkadaşlarım yüzünden baya izledim bir tanesinde uyumuştum.

İzlemeyi çok denedim ama bir türlü sevemedim. Aralarından Berserk fena değildi ama çok da sevmedim. Benim için oyunların hikayeleri çok daha iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hep kafa yorduğum bir şeydir insanlar anime neden seviyor? Ben şahsen nefret ederim. Yani sıkıcı geliyor normal çizgi filmlerle aralarında ne fark var?
Animeler kültürdür hocam normal çizgi filme göre her kitleye hitap eden türleri var ve çizgi filmden farklı olarak sadece izleyerek anlayabileceğiniz şeyler de var. Biraz daha açabilirdim ama izleyerek anlayabileceğiniz bir şey.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı