Animeler eskisi kadar zevk vermiyor

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Merhabalar, eskiden animeleri çok severdim ama hala seviyorum fakat ilk başladığım kadar değil ilk başladığımda günde 20-15 bölüm falan izliyordum. Bayağı sarıyordu ama artık anime izleyesim gelmiyor yapacak bir şey de bulamıyorum. Bütün gün ilk bölümden sıkılıyorum izlerken belki 5-10 bölüm izlesem sarar ama o da zar zor oluyor. Sizde de böyle oluyor mu? Eskisi gibi zevk almanın yolu ne?

Merhabalar, eskiden animeleri çok severdim ama hala seviyorum fakat ilk başladığım kadar değil ilk başladığımda günde 20-15 bölüm falan izliyordum. Bayağı sarıyordu ama artık anime izleyesim gelmiyor yapacak bir şey de bulamıyorum. Bütün gün ilk bölümden sıkılıyorum izlerken belki 5-10 bölüm izlesem sarar ama o da zar zor oluyor. Sizde de böyle oluyor mu? Eskisi gibi zevk almanın yolu ne?
Biraz ara ver, genel olarak izlediğin türün dışında şeyler izle. Ki günde 5-10 bölüm de fazla.

Son düzenleme:
Güzel bir şey değil de ondan.

İnsanların fikirlerine, düşüncelerine saygı duyun. Siz sevmiyorsanız diye arkadaş izleyemeyecek mi?

Konuya dönersek;
Hep aynı tür animeler izliyorsundur sanırım biraz farklı türklere geçiş yap. Seinen veya Josei türlerine geçiş yap mesela. Ayrıca Full anime takılmanıda önermiyorum bir süre sonra çok fazla sıkar kendinin dediği gibi, birazcık aksiyon/macera veya kendine uygun kategoride film/dizi izlemeni öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı