Animeler neden bu kadar seviliyor?

UbErdoğan

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci.
Ya şimdi son zamanlarda çoğu kişi Anime'lere sardı. Bu animeler neden bu kadar çok seviliyor? Neden izleniyor? Ben bir türlü sevemedim Anime'leri. Ciddi ciddi soruyorum anime kızı falan diye troll cevaplar vermeyin sebeplerini merak ettim.

Filmler, diziler nasıl seviliyorsa onlar da öyle seviliyor. Çizim olmaları içerisindeki konuların sınırını çok büyük oranda arttırıyor. Bu sayede uçuk kaçık sahneler, garip olaylar rahatlıkla daha düşük bütçeyle çizilebiliyor. İçlerinde çok güzel konulara sahip ve çizimlerinin de harika olduğu yapımlar var. Çizgi dizileri veya çizgi filmleri sevmiyorsanız sevemezsiniz zaten.

İri göğüslü anime karakterleri ve güzellikleri yüzünden. Bazıları ise hikaye bazlı olduğu için seviliyor.

İşte anlamadığım şey de o birçok aksiyon çizgi dizisi var. Anime'lerdeki konular gibi konulu filmler var ama nedense millet Anime'lere laf yapanı linç ediyorlar.

Seveni de çok sevmeyeni de. Ben sevmeyen tayfadanım.
Çoluk çocuk işi.
Çocuğa hitap eden animeler mevcut. Popüler kültürün sevdiği animeler oluyor genelde bunlar. Fakat clannad, shigatsu kimi no uso, Rainbow: Nisha rokubou gibi animeler izlemenizi öneririm.
Şu an MAL'da en popüler ilk 8 anime çocuk için zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı