Animeler izlemeye değer mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anime izleyip anime karakterlerini ppsine koyan, anime karakterine özenen insanlar asosyaldir. Arkadaşları varsa şayet onlar da anime fanıdır. Bizim bir arkadaş animelere merak sardı hemen yolladık.
Mesela bana şey de aşırı saçma geliyor. Anime kızına aşık olmak. Ya hayatta ne yaşadın da bu kadar aşık olacak kadar ileri gittin? Hadi oyun karakteri olsa bir nevi daha gerçekçi olur da anime kızı aşırı saçma geliyor.
Watch Tenkai Knights (Dub) Episode 1 Online - AnimeKisa Uzun uğraşlar sonucu buldum ama İngilizce ve dublajlı. :(
Olsun hine de izlerim. İngilizcem orta.

Anime izleyip anime karakterlerini ppsine koyan, anime karakterine özenen insanlar asosyaldir. Arkadaşları varsa şayet onlar da anime fanıdır. Bizim bir arkadaş animelere merak sardı hemen yolladık.
Akşam akşam güldürdün. :)
İnsanı izlediklerinden, giydiklerinden, inançlarından dolayı yargılamanın ne kadar saçma olduğunu anlamalısınız. :(

Mesela bana şey de aşırı saçma geliyor. Anime kızına aşık olmak. Ya hayatta ne yaşadın da bu kadar aşık olacak kadar ileri gittin? Hadi oyun karakteri olsa bir nevi daha gerçekçi olur da anime kızı aşırı saçma geliyor.

Olsun hine de izlerim. İngilizcem orta.

İşte bunlara anime fanı diyoruz. Anime fanları gruplandırılır. Animeyi sadece izleyen, animeye aşık olan ciddiye alan. İnşallah sen ilk gruptan olursun.

Loli hentailere şans vermeyerek çok şey kaçırıyorsunuz.
external-content.duckduckgo.com.jpg

Az önce dediğim örnek işte. "Millie Bobby Brown'a merak saran bir arkadaş vardı hemen yolladık." ne kadar saçma geliyor kulağa öyle değil mi? Anime olunca saldırmak serbest ama. Dediklerimize cevap veremiyip dümdüz saldırması da ayrı bir olay.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı