Animeler izlemeye değer mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Toksik animeciler yine eleştirileri kaldıramayıp saldırıya geçmiş :D Bir LGBT iki şu animeciler kadar zehirli kitle yok gerçekten şu dünyada.
Eki Görüntüle 995393
Otaku bile hak getire bunların yanında :D
Ben içinde loli olan ecchileri seviyorum. (Sansürsüz olanlar.)

Hangi seviyedeyim?

Sen ne dedin? Forum millie hastası kaynıyor onları karşına almak istemezsin.
Şimdi şöyle düşünelim bir kişi anime kızını tatlı, sevimli buluyorsa ve aşık ise anime kızları gerćek değil ona kavuşamazsın peki bu millie aşık bir kişi millie kavuşabilir mi ? Hayır peki ona âşık olanlara ne diyeceksin ama o gerçekten var diye bilirsin yani kavuştun mu? Buna benzer bir savun ma görmüştüm millie değil di fakat örneklendirdim.

Anime izleyip anime karakterlerini ppsine koyan, anime karakterine özenen insanlar asosyaldir. Arkadaşları varsa şayet onlar da anime fanıdır. Bizim bir arkadaş animelere merak sardı hemen yolladık.
Bunu elinde meyve suyu tutan gözlüklü bir ablayı profil yapan biri söylüyor. Bir daha söylüyorum size ne? Birine asosyal demek saygısızlıktır. O zaman neden android telefon kullanıyorsun? Asosyal insan!

Animeyi herkes sevemez ama Millie Bobby Brown'ı herkes sever. Sevmeyen insan da işte anime izliyordur.
Millie Bobby Brown' ı hherkesmi seviyor güldür me okada çok galeri var ki buna bende dahil sevmiyorum oyunculuğunu özellikle son godzilla vs kong filmi oyunculuğu tam bir rezaletti şahsi görüşüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı