Animeleri İngilizce alt yazılı izlemek istiyorum

Narutoyu eray.gns One Piece-i ThiefPliskin çevirmişti galiba ve ikisi de en iyi bağımsız çevirmenler benim dediğim türk fansublar daha çok Adonis gibi adam Kso diyor aşağıda sktr yazılıyor.

Hocam Türkçe olarak hangi fansublardan izliyorsunuz bu arada? Anisekai, Animewho, PuzzleSubs, TAÇE gibi fansubların çevirileri gayet iyidir. Ben de genel olarak İngilizce izliyorum fakat Türkçe izlemek istediğimde bu fansublar beni hayal kırıklığına uğratmıyor.
Herkes sizin izlediklerinizi izlemiyor maalesef. Nerede o eski, özüne sadık çeviriler. Şimdiki fansublar bırakın tabela, yazı vs. çevirmeyi, altyazıyı bile yanlış çeviriyor. Kendilerince "komik" olan çeviriyi biz izleyicilere sunuyorlar. Keşke Fatality, AniSekai, Puzzle gibi fansublar eskisi gibi iş çıkarabilse. Veya bu sektör maaşa bağlanmalı.

Herkes sizin izlediklerinizi izlemiyor maalesef. Nerede o eski, özüne sadık çeviriler. Şimdiki fansublar bırakın tabela, yazı vs. çevirmeyi, altyazıyı bile yanlış çeviriyor. Kendilerince "komik" olan çeviriyi biz izleyicilere sunuyorlar. Keşke Fatality, AniSekai, Puzzle gibi fansublar eskisi gibi iş çıkarabilse. Veya bu sektör maaşa bağlanmalı.
AnimeOu-un Naruto çevirisi o kadar iyi ki adamlar Jutsu adı söylenirken animasyonlu altyazı ile çeviriyorlar sahi AnimeOu üyeleri şimdilerde ne yapıyor acaba.

Geri
Yukarı