Animeye başlama nedeniniz nedir?

Pokemon'u izlememek gibi bir seçenek yoktu. Bütün çocuklar pokemon yayın saatinde eve kapanırdı. 🧙‍♂️

Pokemonda güzeldi 2017'de yeni versiyonu çıkmıştı güzel değildi yalan yok.
Fazla animeci biri olamadım ya. Bir aralar merak saldım, tokyo Ghoul'un 1 bölümünü izlemiştim ama ondan sonra bir şeyler oldu anime izleyemedim bir türlü.

Üstat birazda zevk ve ilgi zorla olacak diye bir şey yok.

Zmanında beyblade izliyordum sonra kaldı o şekil yeni nesil beybladeye kadar izledim gerisi hikaye bakuganda var işin içerisinde tabii. Asıl başlama nedenim ise sınıfta 2 tane kız sao hakkında konuşuyordu bende merak ettim animenin ismini aldım 1 2 bölüm izledim sardıda sonra bir baktım 1 hafta sonra bırakamıyorum. Şu aralar Çin animelerine sardım mükemmel yapımları var douluo dalu gibi kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. Quanzhi fashi, quanzh, gao shou gibi hatta link bırakayım izlersiniz belki.
Douluo dalu serisi:
Quanzhi fashi serisi:
Quanzhi gao shou serisi:

Ek olarak: Xing chen bian, Wan jie xian zong, xian wand de richang shenghuo, yao shen, wu shen zu zai, ling jian zun (dafflix isimli siteden izleyin arkadaşlar bu sitede 30. bölüm anca yayınlanır iken dafflix sitesinde 91 bölümün tamamı yayınlanmış vaziyette) ve yuan long tavsiyemdir.

Unutmadan İnitial D serisi efsanedir izlemeden geçmeyin derim.​

Son düzenleme:
Zmanında beyblade izliyordum sonra kaldı o şekil yeni nesil beybladeye kadar izledim gerisi hikaye bakuganda var işin içerisinde tabii. Asıl başlama nedenim ise sınıfta 2 tane kız sao hakkında konuşuyordu bende merak ettim animenin ismini aldım 1 2 bölüm izledim sardıda sonra bir baktım 1 hafta sonra bırakamıyorum. Şu aralar Çin animelerine sardım mükemmel yapımları var douluo dalu gibi kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. Quanzhi fashi, quanzh, gao shou gibi hatta link bırakayım izlersiniz belki.
Douluo dalu serisi:
Quanzhi fashi serisi:
Quanzhi gao shou serisi:

Ek olarak: Xing chen bian, WAN jie xian zong, xian wand de richang shenghuo, yao shen, wu shen zu zai, ling jian zun (dafflix isimli siteden izleyin arkadaşlar bu sitede 30. bölüm anca yayınlanır iken dafflix sitesinde 91 bölümün tamamı yayınlanmış vaziyette) ve yuan long tavsiyemdir.

İzleyelim üstat farklı kültürler güzeldir.

Anime ayrımı yapmıyorum, güzelse izlerim.
Beyblade mesela, gayet güzel bir yapım. Tabi o zaman anime olduğunu bilmiyordum. Bence halen de değil, çizgi film işte kardeşim. Hem ne fark eder ha anime demişsin ha başka bir şey, güzelse izlersin, sevmezsen izlemezsin.

Anime ayrımı yapmıyorum, güzelse izlerim.
Beyblade mesela, gayet güzel bir yapım. Tabi o zaman anime olduğunu bilmiyordum. Bence halen de değil, çizgi film işte kardeşim. Hem ne fark eder ha anime demişsin ha başka bir şey, güzelse izlersin, sevmezsen izlemezsin.

Üstat, öyle de çizgi film demeyelim, linç yiyebilirsiniz. Japon animasyon dizisi diyelim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı