Animeye başlama nedeniniz nedir?

@Cengizci ancak douluo dalu kesin önerimdir kendisi. Çoğu japon animesine kafa tutar diye düşünüyorum. Şu anda animede güncel durumdayın her cumartesi yeni bölümleri geliyor her bölümden sonra ne olacak bu çocuk daha deyip izliyor insan.

Anime profil fotoğraflı bir kaç ruh hastasının zorlamasıyla ilk izlemiştim sırf sıkıntıdan. Korku konulu olanları beğenmiştim fakat sonra sırf kitlesinden sebep devam etmedim. Anime karakterli mousepad alıp onlara bile halleniyorlardı bağımlılıktan. Evlerden ırak.

@Shuichi Tatsuo hepinizi kastetmedim. Şimdi yanlış anlaşılma olmasın. 😂

@Cengizci ancak douluo dalu kesin önerimdir kendisi. Çoğu japon animesine kafa tutar diye düşünüyorum. Şu anda animede güncel durumdayın her cumartesi yeni bölümleri geliyor her bölümden sonra ne olacak bu çocuk daha deyip izliyor insan.

Üstat doğrudur sen benden daha bilgilisin tavsiyen için teşekkür ederim japoncasına yazalım aligato.

Kung Fu Panda AMV gibi şeyler izliyordum. Sonra AMV'nin Anime music video olduğunu öğrendim ve karakterlerin aşırı havalı olduğunu düşündüğüm için animeye başladım.

Anime profil fotoğraflı birkaç ruh hastasının zorlamasıyla ilk izlemiştim sırf sıkıntıdan. Korku konulu olanları beğenmiştim fakat sonra sırf kitlesinden sebep fazla devam etmedim. Anime karakterli mousepad alıp onlara bile halleniyorlardı bağımlılıktan. Evlerden Irak.

Otaku denir genellikle onlara tabii ki doğru değil ama kendi düşüncesi.
Dragon ball serisi.

Efsane seridir yalan yok bir ara izlemeyi düşünüyorum.

Kung Fu Panda amv gibi şeyler izliyordum. Sonra Amv'nin anime Music video olduğunu öğrendim ve karakterlerin aşırı havalı olduğunu düşündüğüm için animeye başladım.

Ova vardır bir de dediğiniz gibi amv vardır charlotte amv güzeldi hoşuma gitmişti.
Weeb diyorlardı sanırım. Neyse bir de 2-3 tane izliyorsun sonraki sezonları 15 sene sonra geliyor. Bu da ayrı bir bırakma sebebimdi.

Dediğiniz doğru yapacaksan tam yap.
Zmanında beyblade izliyordum sonra kaldı o şekil yeni nesil beybladeye kadar izledim gerisi hikaye bakuganda var işin içerisinde tabii. Asıl başlama nedenim ise sınıfta 2 tane kız sao hakkında konuşuyordu bende merak ettim animenin ismini aldım 1 2 bölüm izledim sardıda sonra bir baktım 1 hafta sonra bırakamıyorum. Şu aralar Çin animelerine sardım mükemmel yapımları var douluo dalu gibi kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. Quanzhi fashi, quanzh, gao shou gibi hatta link bırakayım izlersiniz belki.
Douluo dalu serisi:
Quanzhi fashi serisi:
Quanzhi gao shou serisi:

Ek olarak: Xing chen bian, WAN jie xian zong, xian wand de richang shenghuo, yao shen, wu shen zu zai, ling jian zun (dafflix isimli siteden izleyin arkadaşlar bu sitede 30. bölüm anca yayınlanır iken dafflix sitesinde 91 bölümün tamamı yayınlanmış vaziyette) ve yuan long tavsiyemdir.

unutmadan initial D serisi efsanedir izlemeden geçmeyin derim.​

@Shuichi Tatsuo hocam sorumu mahzur Çin yapımı animeler var dediniz bir ara kore yapımı var diye duymuştum.
Zmanında beyblade izliyordum sonra kaldı o şekil yeni nesil beybladeye kadar izledim gerisi hikaye bakuganda var işin içerisinde tabii. Asıl başlama nedenim ise sınıfta 2 tane kız sao hakkında konuşuyordu bende merak ettim animenin ismini aldım 1 2 bölüm izledim sardıda sonra bir baktım 1 hafta sonra bırakamıyorum. Şu aralar Çin animelerine sardım mükemmel yapımları var douluo dalu gibi kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. Quanzhi fashi, quanzh, gao shou gibi hatta link bırakayım izlersiniz belki.
Douluo dalu serisi:
Quanzhi fashi serisi:
Quanzhi gao shou serisi:

Ek olarak: Xing chen bian, WAN jie xian zong, xian wand de richang shenghuo, yao shen, wu shen zu zai, ling jian zun (dafflix isimli siteden izleyin arkadaşlar bu sitede 30. bölüm anca yayınlanır iken dafflix sitesinde 91 bölümün tamamı yayınlanmış vaziyette) ve yuan long tavsiyemdir.

unutmadan initial D serisi efsanedir izlemeden geçmeyin derim.​

@Shuichi Tatsuo hocam sorumu mahzur görün Çin yapımı animeler var dediniz bir ara kore yapımı var diye duymuştum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı