Animeye başlama nedeniniz nedir?

2011'de bir arkadaşımın yoğun isteği üzerine Naruto ile başlayan macera. O önermese elbet yine başlardım bir şekilde tabii ama böyle olması daha iyi oldu.

Çocukluğum animeyle geçti... Yu-gi-oh'lar, Beyblade'ler, Bakugan'lar... Ama eski sezonları, ilk sezonları hep. Bir tek yu-gi-oh Gx'i sevmiştim devam olarak.

Üstat nedense bu tip animelerin devamı hiç tutmadı.
2011'de bir arkadaşımın yoğun isteği üzerine naruto ile başlayan macera. O önermese elbet yine başlardım bir şekilde tabii ama böyle olması daha iyi oldu.

Üstat bende de arkadaş önermişti ama 2011 senesinde şimdiki gibi çok bilinmiyordu.

Pokemon zamanında arkadaşlarımla çok izlerdim. Herkes hastasıydı. Pokemondan sonra bir daha hiç izlemedim.

Konuyu daha yeni gördüm, yazıklar olsun bana :D Başlama sebebim abim idi. Sayesinde Naruto gibi eski animeler ile atılmıştım bu dünyaya. Onun öncesinde zaten Beyblade, Bakugan gibi çizgi filmleri izleyerek bilmeden atılmışım. Şu ana kadar yaklaşık 600 civarı seri bitirdim. İzleme nedenim ise özellikle popüler animelerde bulunan o aksiyonun Live Action film ve dizilerde bulunamaması. Live Action filmler oyuncuya, teknolojiye, yönetmene bağlıdır ama animelerde böyle bir durum yok. Tokyo Ghoul, Attack on Titan, Death Note bu üçünün de Live Action filmini yapmayı denediler ve iğrenç ötesi oldu.

Konuyu daha yeni gördüm, yazıklar olsun bana :D başlama sebebim abim idi. Sayesinde naruto gibi eski animeler ile atılmıştım bu dünyaya. Onun öncesinde zaten beyblade, bakugan gibi çizgi filmleri izleyerek bilmeden atılmışım. Şu ana kadar yaklaşık 600 civarı seri bitirdim. İzleme nedenim ise özellikle popüler animelerde bulunan o aksiyonun Live Action film ve dizilerde bulunamaması. Live Action filmler oyuncuya, teknolojiye, yönetmene bağlıdır ama animelerde böyle bir durum yok. Tokyo ghoul, attack on titan, death Note bu üçünün de Live Action filmini yapmayı denediler ve iğrenç ötesi oldu.

Üstat bir şey olmaz konuyu görmüşsün o yeter herkes birbirini tetiklemiş resmen ama yalan animelerde güzel ya.

Geri
Yukarı