Animoto'dan gelen mail güvenilir mi?

Harici bir kuruluş dışında atılan mail demektir. Kısacası oltalama büyük ihtimalle.

Hocam son defa soruyorum ki linke tıklamadım indirilenler boştu geçmişte bulunmuyordu sadece maili açtım. Fareyi üstünde gezdirdim ve incele tuşuna bastım. Sadece maile birkaç defa gir çık yaptım. Onun dışında ekran görüntüsü alma ve inceleme dışında bir şey yapmadım. Bundan bir sürü farklı isimlerle gönderilmiş. Görsel hareket ediyordu bir de hocam son olarak. Sorun olur mu? Not: Hocam girdiğim anda kendi kendine indirme işlemi yapılabilir mi?

Hocam son defa soruyorum ki linke tıklamadım indirilenler boştu geçmişte bulunmuyordu sadece maili açtım. Fareyi üstünde gezdirdim ve incele tuşuna bastım. Sadece maile birkaç defa gir çık yaptım. Onun dışında ekran görüntüsü alma ve inceleme dışında bir şey yapmadım. Bundan bir sürü farklı isimlerle gönderilmiş. Görsel hareket ediyordu bir de hocam son olarak. Sorun olur mu? Not: Hocam girdiğim anda kendi kendine indirme işlemi yapılabilir mi?
Son kez söylüyorum :D dediklerinizden hiç bir şey yapamaz. Maile tıkladığınız zaman oto bir şey indirilmez ve sorun oluşmaz. İyi forumlar diliyorum hocam.

Son kez söylüyorum :D dediklerinizden hiçbir şey yapamaz. Maile tıkladığınız zaman oto bir şey indirilmez ve sorun oluşmaz. İyi forumlar diliyorum hocam.

Sağ olun hocam. Çözüm olarak işaretliyorum.
Hocalarım spam olarak işaretledim. E postası çok garipti hatta Gmail, Hotmail, Outlook yerine xosnskmail gibi bid şey bulunuyordu. Her şey için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı