Anımsatıcı her gün tekrar nasıl eder?

Moon64

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Journalist
Merhaba,
Anımsatıcılara ilacımı koyuyorum ama her gün o saatte elle tekrar bir sonraki günü seçmem gerekiyor. Bunun otomatik bir yolu var mı?

Mesela o saat geldiğinde ben tamam desem ve o kendini bir sonraki güne tekrarlasa olmuyor mu acaba?

Shortcuts ile buna benzer bir şey yapabilirsin diye düşünüyorum ama script yazman lazım. Mağazadaki farklı hatırlatıcı uygulamalarını deneyebilirsin. Mutlaka bunu yapabilecek olan bir uygulama vardır diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonun kendisinde bulunan Sağlık uygulamasının içinde "İlaçlar" diye bir ilaç hatırlatıcı uygulama var. Oradan ilaç hatırlatıcı ayarlarsan daha kolay olacak senin için.

Uzun zamandır kullanıyorum. İlacı aldım diyorsun ve sonraki gün tekrar ediyor döngü. İstediğin saatte hatırlatır. Grafik çıkararak almadığın ya da unuttuğun günleri de takip edebiliyorsun.

Benden sana nihai bir yol vereyim. Bilgisayarında her gün aynı saatte ekranına yazı gelmesini istiyorsan "ilacını iç" yazılı bir msg box (mesaj kutucuğu) oluşturup görev zamanlayıcıya her gün tekrar ederek aynı dosyayı açması için ayarlayabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
IMG_0565.jpeg

Sağlık uygulamasına girip Gözat dediğinde direkt görüyorsun.

Geri
Yukarı