Animus'un tüm erişilemeyen (Abonelik isteyen) Türkçe yamaları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gerçekten anlaması çok zor bir durum. Eğer yamaları bedava vermek istemiyorlarsa üyelikleri neden tekrar açmıyorlar? DAI ve Kator 2 oynamak istiyorum ancak dilleri ağır olduğu için oynayamıyorum. Denemedim ama anladıgım kadarıyla buradaki yamalarıda üyelik olmadan yükleyemiyoruz.

Ben Dragon Age Inq. ve AC Odyssey için 1 aylık üye olmuştum. Yamanın çalışabilmesi için, sistemlerinin indirdiğimiz dosya ile bağ kurması gerekiyordu. Üyelik şeklinde gelen yamalar yayılmasın diye böyle yapıyorlar.

Yanlış bilmiyorsam ki hatalı yazıyorsam da uyarın; bunun tek yolu, Türkçe metinlere ulaşıp kopyalama çalışmasıyla normal yama şekline getirmek. Bakın siz yapmadınız biz yaptık demek.

Türkçe metinlere ulaşamıyorsak game over. Bir oyunun Türkçe altyazısının olmamasından daha kötü ne var derseniz aha bu var. Bu ülkede delirirsiniz.

Bu yamalar internete düşeli çok oldu zaten yani pek bir anlamı yok konunun açıkçası. Keza bazılarını burada daha önce ben paylaştım ve kaldırıldı. Şimdi bu konu da izin verilmesi de saçmalık.

denendi mi bilmiyorum bir fiktrim var, yamaların kırılamadığı varsayarak.
üyeliği olan herhangi bir kişi temiz bir klasöre kurulum yaparak oluşan dosyalar oyunun yaması olacağı için onları arşivleyip bize atabilir mi?
daha açıklayıcı olması için görsellerle destekleyerek anlatmak istedim örn. olarak return obra dinni sectim
0.png
bu ismi birebir aynı yazmanız lazım oluşturcağınız dosyaya burası önemli
1.png
2.png
3.png

bu adımları birebir yaparsanız olabilceğini düşünüyorum.
İyi günler

Denendi mi bilmiyorum bir fiktrim var, yamaların kırılamadığı varsayarak.
Üyeliği olan herhangi bir kişi temiz bir klasöre kurulum yaparak oluşan dosyalar oyunun yaması olacağı için onları arşivleyip bize atabilir mi?
Daha açıklayıcı olması için görsellerle destekleyerek anlatmak istedim örneğin. Olarak return obra dinni sectim.
Eki Görüntüle 1619820bu ismi birebir aynı yazmanız lazım oluşturcağınız dosyaya burası önemliEki Görüntüle 1619821Eki Görüntüle 1619822Eki Görüntüle 1619823
Bu adımları birebir yaparsanız olabileceğini düşünüyorum.
İyi günler.
Ücretsiz paylaşacağını söyleyen çevirmen arkadaşlar sözlerini yerine getirmediği için böyle bir yola ihtiyacımız var. Ben bu yöntemin işe yarayacağını düşünüyorum, halihazırda aboneliği devam eden arkadaşlar paylaşabilirse sevinirim. Örnek veriyorum bana gerekli olan Dragon Age Inqusition oyununda hangi dosyaların çeviri için kullanıldığı belli, sadece onlar dahi paylaşılabilirse bize baya faydası dokunur. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

@BZ1 @NotAKnightAnymore
@Penetrator God

Şaka gibi konu yemin ediyorum. Konuyu açan arkadaş hiç mi düşünmemiş acaba :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı