Animus'un tüm erişilemeyen (Abonelik isteyen) Türkçe yamaları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben daha yamayı kurmayı denemedim de ekran görüntüsü varsa paylaşabilir misin?

Kur dedikten sonra yönlendiriliyor deyip üye girişi yapmamı isteyen bi sayfa çıkıyor
1664052828446.png

Animus işi bıraktıktan sonra tüm yamalar ücretsiz olacak demişti fakat forumda gördüğüm kadarıyla birçok insan yamalara erişemiyor. Benim Animus hesabım olması sebebiyle yamalara erişebiliyorum fakat insanlar hesap açamadığı için yamalara erişemiyor(Sign Up kısmını kaldırmışlar). Ben ücretli olarak gördüğüm yamaları aşağı Google Drive aracılığı ile paylaştım. Yamalara virüs taraması yapmadım hatta RAR dosyasından bile çıkarmadım bunu bilerek indirin. @UğurDündarın Dövdüğü Adam @Osman Nuri23 size dün birkaç tane yama atmıştım. İndirip denediniz mi? Güvenemeyen arkadaşlar için cevap yazarsanız sevinirim.

Star Wars KOTOR PC: TYSWKOTRTR
Star Wars KOTOR Mac, Android: Star Wars Knights of the Old Republic_TR_Yama_v1.00
AC Origins Ana oyun + DLC: ACO_Türkçe.7z
AC Odyssey Ana oyun + DLC: ACOdyssey_Türkçe.7z
AC Valhalla Ana oyun + DLC(İşi bıraktıktan sonra Valhalla yamasını güncellemediler diye biliyorum yani yama çalışmayabilir): ACV_Türkçe.7z
Curse of the Dead Gods: CotDG_Türkçe.7z
Dragon Age Inqusition: DAI_Türkçe.7z
Dragon Age Inqusition DLC: DAI_DLC_Türkçe.7z
Divinity Original Sin Enhanced Edition: DOSEE_Türkçe.7z
Divinitiy Original Sin 2 Definitive Edition: DOS2_Türkçe.7z
Loop Hero: LoopHero_Türkçe.7z
Mass Effect Andromeda: MEA_Türkçe.7z
Return of the Obra Dinn: ObraDinn_Türkçe.7z
Vampire the Masquerade: Bloodlines(Animus'un sitesinde "Yamanın çalışması için önce Unofficial Patch 10.3 (sade ya da Plus fark etmez) yüklenmelidir." yazıyor.): VtMB_Türkçe.7z

Normalde insanlar Google'da arattığı gibi konuyu görmesi için ayrı ayrı konu açacaktım fakat Forumda birden fazla konu açmak için araya zaman konması gerektiği için tüm yamaları tek bir başlık altında topladım. Benim görmediğim yine sadece abonelerin erişebildiği yama varsa söyleyin ekleyeyim.

Eğer forumda Animus ekibinden birileri varsa: Yamalarınızı ücretsiz yapacağınız söylemişsiniz fakat sadece Animus hesabı olanlar ücretsiz erişebiliyor yamalarınıza fakat hesap oluşturma kısmını kapatmışsınız. Benim tek tük Animus hesabı olan insanlar erişebiliyor yamalarınıza. Bende hazır erişebiliyorken sizin yapacağınızı söylediğiniz şeyi yapayım dedim.

Black Ops 2 yok mu ya? :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Animus işi bıraktıktan sonra tüm yamalar ücretsiz olacak demişti fakat forumda gördüğüm kadarıyla bir çok insan yamalara erişemiyor. Benim Animus hesabım olması sebebiyle yamalara erişebiliyorum fakat insanlar hesap açamadığı için yamalara erişemiyor(Sign Up kısmını kaldırmışlar). Ben ücretli olarak gördüğüm yamaları aşağı Google Drive aracılığı ile paylaştım. Yamalara virüs taraması yapmadım hatta RAR dosyasından bile çıkarmadım bunu bilerek indirin. @UğurDündarın Dövdüğü Adam @Osman Nuri23 size dün bir kaç tane yama atmıştım. İndirip denediniz mi? Güvenemeyen arkadaşlar için cevap yazarsanız sevinirim.

Star Wars KOTOR PC: TYSWKOTRTR
Star Wars KOTOR Mac, Android: Star Wars Knights of the Old Republic_TR_Yama_v1.00
AC Origins Ana oyun + DLC: ACO_Türkçe.7z
AC Valhalla Ana oyun + DLC(İşi bıraktıktan sonra Valhalla yamasını güncellemediler diye biliyorum yani yama çalışmayabilir): ACV_Türkçe.7z
Curse of the Dead Gods: CotDG_Türkçe.7z
Dragon Age Inqusition: DAI_Türkçe.7z
Dragon Age Inqusition DLC: DAI_DLC_Türkçe.7z
Divinity Original Sin Enhanced Edition: DOSEE_Türkçe.7z
Divinitiy Original Sin 2 Definitive Edition: DOS2_Türkçe.7z
Loop Hero: LoopHero_Türkçe.7z
Mass Effect Andromeda: MEA_Türkçe.7z
Return of the Obra Dinn: ObraDinn_Türkçe.7z
Vampire the Masquerade: Bloodlines(Animus'un sitesinde "Yamanın çalışması için önce Unofficial Patch 10.3 (sade ya da Plus fark etmez) yüklenmelidir." yazıyor.): VtMB_Türkçe.7z

Normalde insanlar Google'da arattığı gibi konuyu görmesi için ayrı ayrı konu açacaktım fakat Forumda birden fazla konu açmak için araya zaman konması gerektiği için tüm yamaları tek bir başlık altında topladım. Benim görmediğim yine sadece abonelerin erişebildiği yama varsa söyleyin ekleyeyim.

Eğer forumda Animus ekibinden birileri varsa: Yamalarınızı ücretsiz yapacağınız söylemişsiniz fakat sadece Animus hesabı olanlar ücretsiz erişebiliyor yamalarınıza fakat hesap oluşturma kısmını kapatmışsınız. Benim tek tük Animus hesabı olan insanlar erişebiliyor yamalarınıza. Bende hazır erişebiliyorken sizin yapacağınızı söylediğiniz şeyi yapayım dedim.
Hocam çok teşekkür ederim. Rica etsem bu oyunu da ekleyebilir misiniz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı