Animus'un tüm erişilemeyen (Abonelik isteyen) Türkçe yamaları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biri Animus Projesi'ndeki tüm yamaları Technopat'ta yayınlasa güzel olur. Yamalar kaybolmasın. @Penetrator God siz yapabilir misiniz? Böyle bir düşünceniz var mı?
Ücretsiz yamalara buradan da erişebilir fakat ücretli yamalarda o üyelik girme kısmını bypass etmenin yolu bulunmadığı sürece arşiv olmasının bir anlamı olmaz.

Ücretsiz yamalara buradan da erişebilir fakat ücretli yamalarda o üyelik girme kısmını bypass etmenin yolu bulunmadığı sürece arşiv olmasının bir anlamı olmaz.
Ücretsiz yamalar için AC 2 Brotherhood Unity gibi. Burada konusu açılsa iyi olur. Animus dışında bunları bulmak zordu.

Ücretsiz yamalar için AC 2 Brotherhood Unity gibi. Burada konusu açılsa iyi olur.
O tarz yaması ücretsiz oyunların yamasını YamaTR ve turkçe-yama.com adlı 2 site arşivleyip kendi sitelerine koydu zaten hocam. YamaTR'den o oyunların yamalarına erişebilirsiniz. Zaten sitede yamanın sayfasına girince bu yama Animus Projesi tarafından yapılmıştır diye yazıyorlar.

O tarz yaması ücretsiz oyunların yamasını YamaTR ve turkçe-yama.com adlı 2 site arşivleyip kendi sitelerine koydu zaten hocam. YamaTR'den o oyunların yamalarına erişebilirsiniz. Zaten sitede yamanın sayfasına girince bu yama Animus Projesi tarafından yapılmıştır diye yazıyorlar.
Olsun hocam forumda ayrıca olmasının zararı olmaz. Bu sitelerin de sonsuza kadar açık kalacağının garantisi yok.

Biri Animus Projesi'ndeki tüm yamaları Technopat'ta yayınlasa güzel olur. Yamalar kaybolmasın. @Penetrator God siz yapabilir misiniz? Böyle bir düşünceniz var mı?

Mevcut yamaların hepsini ya ben ya da diğer herkes internet ortamında paylaştı. Ulaşılamayan yamalara Animus kendi çıkıp yayınlanmadan veya biri uğraşıp kırmadan artık mümkün değil paylaşılmaları. Forumda daha yıllar önce paylaştım kısacası.

Mevcut yamaların hepsini ya ben ya da diğer herkes internet ortamında paylaştı. Ulaşılamayan yamalara Animus kendi çıkıp yayınlanmadan veya biri uğraşıp kırmadan artık mümkün değil paylaşılmaları. Forumda daha yıllar önce paylaştım kısacası.
AC Ezio üçlemesi Black Flag varmış. AC Rogue Unity Syndicate forumda bulamadım. Ben sadece öneride bulundum gerisi size kalmış.

Dragon Age II varmış. Valhalla da olsaydı işim tamamdı benim.

Divinity Original Sin 2 için Animusun Türkçe yamasını arayan arkadaşlara bir tüyo vereyim. Steam Atölyede Türkçe Yama yazınca Animus'un yaması çıkıyor, abone olup kullanabilirsiniz.

Daha yükleyeceğim bir sürü yama vardı. Yazık oldu :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı