ANKA: Kemal Kılıçdaroğlu önde

CHP seçmeninin %90'ı kk aday olmasın diyordu kanka ne alaka:D ben şahsen ikisine de atmayacaktım ama boş atmaya gönlüm elvermediği için CHP attım ama kazanamayacağını biliyordum.
Ben de senin gibi düşünüyordum ama yapacak bir şey yok

Son düzenleme:
Leon yaşın 10 falan mı kardeşim? Boş boş her zıttı söyleyene inanmıyorum atıyorsun ilk turdan kazanmıştı zaten erdoğan sırf olay çıkmasın diye bitirtmedi
@elon_muskk ikisi de fikrime uygun değildi vallahi

CHP seçmeninin %90'ı kk aday olmasın diyordu kanka ne alaka:D ben şahsen ikisine de atmayacaktım ama boş atmaya gönlüm elvermediği için CHP attım ama kazanamayacağını biliyordum.
Adaylığı açıklandığı ilk gün dediler onu sonra elleriyle kalp yapmaya başaldılar :D

Leon yaşın 10 falan mı kardeşim? Boş boş her zıttı söyleyene inanmıyorum atıyorsun ilk turdan kazanmıştı zaten Erdoğan sırf olay çıkmasın diye bitirtmedi
@elon_muskk ikisi de fikrime uygun değildi vallahi

Hocam velet galiba dedirtiyor en sonunda, ne cevap yazıyor ne başka bir şey anca dislike atıyor.

Hala Erdoğan'ın kazandığını anlamak istemeyip her mesaja beğenmedim spamlayan arkadaş ne yaşıyor anlayamadım. Bu boşa umutlanmanın sorunları olsa gerek. Çok umutlanmanız baştan yanlıştı zaten. Yok şans var o var bu var. Belliydi böyle olacağı. Boşu boşuna bazılarını da umutlandırıp daha çok üzülmesine sebep olmaktan başka bir işe yaramadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı