Kemal Kılıçdaroğlu: Halk isterse istifa ederim!

Herhangi bir dava açacak unsur göremiyorum ben. Hakaret içermiyor yalnızca yaptığı açıklamayı gönderdim ve üzerime yorumumu ekledim. Dava açacaksa bile ben reşit değilim.
Yapacaklarımdan google play store sorumludur

Yapacaklarımdan Google Play Store sorumludur.

Seçimin yenilgisinin sorumlusu cahil Anadolu halkıdır hiçbir karalama hakaret yok biz en en en entellektüel bireyleriz. -Kemal Kılıçdar Tayyipoğlu.

Istifa etseydi o secim sonuçlarından sonra ederdi. Seçimde atip tutuyordu biz kazaniyoruz diye alacağız seçimi diye. Secimden sonra bir daha secim yapilsin aliriz diye de saçma saçma konuşuyordu. Garip bir adam sevdasi bitmiyor kararliligida saçma bir şekilde devam ediyor.

Istifa etseydi o secim sonuçlarından sonra ederdi. Seçimde atip tutuyordu biz kazaniyoruz diye alacağız seçimi diye. Secimden sonra bir daha secim yapilsin aliriz diye de saçma saçma konuşuyordu. Garip bir adam sevdasi bitmiyor kararliligida saçma bir şekilde devam ediyor.
Bu arada aramızda kalsın Heunzey kazanıyoruz.

Aramızda kaldı.

Tüm CHP kadrosu ile birlikte gitmen gerektiğini nasıl anlatmamız gerekiyor? Hoş iş işten geçti zaten, 5 sene daha mahkum ettin bizi AKP'ye. Bu siyasetçilerin koltuktan kalkması için neden illa kaset gibi bir skandal çıkması gerekiyor:D?

İstifası için seçim yapılsa %48 alır maksimum. Adam kaybetmeye kaybettirmeye alışık, bize kaybettirir.

Bu gitse ne olacak, partinin için aynı zihniyette adamla dolu. Komple istifaları lazım. Hepsi vır vır vır boş işlerle uğraşıyor.

Anketler her zaman dogruydu. Secimi kazanmak gibi niyeti olaydi Ekrem veya Mansur yavasi aday yapardi kazanirdi. Anketlerde hep Kilicdaroglu geri gozukmesine ragmen israrla aday oldu ve 5 yil daha bu gocmen politikasi ve garip ekonomi modellerine katlanacagiz. Cocuklugumdan beri ayni adami TV de gormekten biktim. Gencligimi caldilar baska bir sey demiyorum. Hakkimida helal etmiyorum. Saglik yok ekonoki yok gocmen cok.... Say say bitmiyor ve kos koca 5 yil daha cekecez. Halkimizin %51'i memnun bu durumdan bu beni daha cok uzuyor.

Geri
Yukarı