Ankara Comnet kullanıcıları memnun mu?

Pingler stabil mi? Oyun oynarken zamansız sıçrama yapıyor mu?
Stabil değil benimkinde mesela Valorant oynarken aniden 200Ms'e çıkıyor. Ama diğer oyunlarda bu sorunu göremedim.

@Takeshi Kovacs sadece sen kullanıyorsan stabil. Ben şu an ADSL'i kapatmak için başvuru yaptım, VDSL kullanıyorum. Frankfurt 48-49 atıyor TurkNet. CGNAT Konya Balıkesir olarak gidiyor.
Comnet pop kullanan GIBIRNet'de Konya İstanbul gidiyordu. Şu an Comnet'e geçersem belki Frankfurt 44-45 atar ama gerek yok.

@Takeshi Kovacs sadece sen kullanıyorsan stabil. Ben şu an ADSL'i kapatmak için başvuru yaptım, VDSL kullanıyorum. Frankfurt 48-49 atıyor TurkNet. CGNAT Konya Balıkesir olarak gidiyor.
Comnet pop kullanan GIBIRNet'de Konya İstanbul gidiyordu. Şu an Comnet'e geçersem belki Frankfurt 44-45 atar ama gerek yok.
Ben geçen yaz Türknet'in Frankfurt pinglerini hiç beğenmemiştim. 68-72 ms arası değer veriyordu. Ardından Gibirnet'e geçtim. Orda da günden güne 53-60 arası değişiyordu. Şu an Superonline kullanıyorum 51-56 arası.

@Takeshi Kovacs her firma her konuma ayrı ayrı pop bağlıyor.
O yüzden konum çok önemli, çarşıda bir kafe sol kullanıyor Frankfurt 43 civarı atıyor Valorant'ta.
Diğer Kafe'de sol kullanıyor ama 49-50 atıyor frankfurta. Değil şehirden şehre, mahalleden mahalleye değişiyor.

@Takeshi Kovacs her firma her konuma ayrı ayrı pop bağlıyor.
O yüzden konum çok önemli, çarşıda bir kafe sol kullanıyor Frankfurt 43 civarı atıyor Valorant'ta.
Diğer Kafe'de sol kullanıyor ama 49-50 atıyor frankfurta. Değil şehirden şehre, mahalleden mahalleye değişiyor.
Antalya'dan 43 ms almak çok ilginçmiş. İstanbul'dan 38 ms alıyor SOL kullanıcıları.

@Takeshi Kovacs bende ilk gördüğümde inanamadım. Sonra İzmir'deki arkadaşımın kendi evinde aynı değerleri aldığını görünce normal olarak bakmaya başladım.

Geri
Yukarı