Comnet kullanıcıları memnun mu?

Aluleas

Kilopat
Katılım
2 Kasım 2016
Mesajlar
54
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
İç Anadolu bölgesinde Comnet kullananlar internet performansından memnun musunuz? Ping performansı diğer firmalara göre nasıl? Loss sorunları hala devam ediyor mu?
 

mehmetdu

Hectopat
Katılım
27 Ocak 2020
Mesajlar
1.198
Makaleler
1
Çözümler
11
En son 2 hafta önce loss sorunu vardı. 2 haftadır sorun yaşamıyorum. Bulunduğum lokasyon Kayseri. Şunu göz önünde bulundurun destek talebine her zaman bizde sorun yok diye cevap geliyor. Gerçi 2 senede toplam 3 defa destek talebi açtım. Fakat yinede müşteri hizmetlerinin kötü olduğunu bilmenizi isterim. Derdiniz de ısrarcı olur da üstlerine giderseniz hizmeti tek taraflı iptal ettiklerini yazan bir sürü kullanıcı var. Dikkat etmekte fayda var.
 
KS
KS
A

Aluleas

Kilopat
Katılım
2 Kasım 2016
Mesajlar
54
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
En son 2 hafta önce loss sorunu vardı. 2 haftadır sorun yaşamıyorum. Bulunduğum lokasyon Kayseri. Şunu göz önünde bulundurun destek talebine her zaman bizde sorun yok diye cevap geliyor. Gerçi 2 senede toplam 3 defa destek talebi açtım. Fakat yine de müşteri hizmetlerinin kötü olduğunu bilmenizi isterim. Derdiniz de ısrarcı olur da üstlerine giderseniz hizmeti tek taraflı iptal ettiklerini yazan bir sürü kullanıcı var. Dikkat etmekte fayda var.

Bende Kayseri çevresinde oturuyorum. Almış olduğunuz ping değerleri diğer kullandığınız şirketlere göre nasıl?
 

Yeni konular

Yukarı