Ankara üniversitesi bilgisayar mühendisliği vs Ankara Medipol Üniversitesi bilgisayar mühendisliği vs çankaya üniversitesi yazılım mühendisliği

17k ile mezuna mı kalınır hocam? Biraz hedef meselesi tabii ki ama yazın gitsin bence. Sınav stresi çekilir mi gerçekten 1 yıl daha?

Hocam 17k ile gittiğimde memnun olacağım devlet üniversitesi olarak sadece gazi var o da gelir mi bilmiyorum. Vakıf üniversitelerinde de öven var, yeren var yazıp yazmama konusunda da kararsız kaldım.😑

Hocam 17k ile gittiğimde memnun olacağım devlet üniversitesi olarak sadece gazi var o da gelir mi bilmiyorum. Vakıf üniversitelerinde de öven var, yeren var yazıp yazmama konusunda da kararsız kaldım.😑
Hangi üniversite hocam vakif olarak. Bu sıralamaya burslu gidersin. Vakıf üniversitelerinden çok kaliteli olanlar da var.

Hocam geçen sene de belirttiğiniz akreditasyonu kazanmak için çabalıyorlar mı sizce?Kampüs davaları hala devam ediyor mu yani hala -2. katta mısınız?

Ben de 17k dayım ama hangi üniversiteye baksam elimde kalıyor :/ 1 sene daha kalsam ilk 5K yaparım gözüyle bakıyorum ama değer mi bilemedim.
Kampüs davası olayı hakkında hiçbir bilgilendirme yapılmadı ama o kampüsün bize yetişmesi imkansız gibi geliyor bana zaten başlamamışlardı bile. Evet hala -2. kattayız fakat o sıkıntı yaratmıyormuş düşündüğüm gibi dersler açısından. Tek sıkıntısı cam yok bişey yok hapishane gibi. Prosedüre uygun ilerliyoruz demişti şu an bilmiyorum çabalıyorlar mı fakat yalan atacağını sanmıyorum.

Hocam ya gazi yazacağım ya da Ank. Medipol gözüküyor şu an. Az çok sektörün neye göre işe aldığını nelere baktığının farkına varmışsınızdır. Ya mezuna kalarak 1 sene kaybedip daha iyi bir üni. için çaba göstereceğim. Ya da dediğim okullardan birine gideceğim. Sizin tavsiyeniz ne olurdu :)
Ankara medipol daha mezun vermediğinden ikisini kıyasladığımızda Gazi'nin mezunlarının yerleştiği yerler oldukça iyi gözüküyor. Ona bakarak Gazi diyebiliriz ben de şu an sanırım geçebiliyorum Gazi'ye fakat bizim okulun daha rahat olduğunu düşünüyorum. Lise havası var biraz. Tam burslu girebiliyorsan medipol'ü seçebilirsin fakat paralı okunacak bir okul değil. En kötü 1 sene deneyip yatay geçiş ile geçersin Gazi'ye. Ben seni yönlendirmek istemem kendin karar ver.

Son düzenleme:
Hangi üniversite hocam vakif olarak. Bu sıralamaya burslu gidersin. Vakıf üniversitelerinden çok kaliteli olanlar da var.

Hocam Yaşar, Başkent, Atılım, Çankaya, Medipol, Acıbadem, İstinye yazdığım vakıf üniversiteleri. Tamamına %100 burslu gidebiliyorum. Aralarında Çankaya çok övülüyor onda da yazılım mühendisliği geliyor diğerlerini öven de var gömen de o yüzden biraz çekimserim.

Yeni konular

Geri
Yukarı