Ankara'da ekran kartı tamiri yapan var mı?

TayyibReis

Kilopat
Daha fazla  
Ankara'da R7 370 ekran kartı tamiri yapan var mı?
ASUS R7 370 ekran kartımdan görüntü alamıyorum. Tamirini yaptırabileceğim Ankara'da tamirci arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ankarada var mı bilmiyorum ama Kayseride var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki yer gerçekten kaliteli ve güzel yapıyor.

Sorun ne zaman başladı?
10 gündür ekran görüntüsü alamıyorum onboord ana kart üzerinden bağlanıyorum. Güvendiğim ekran kartı tamircisi bulabilirsem yaptırmayı düşünüyorum.
Windowsu güvenli kipte başlattım. DDU ile ekran kartı driver kaldırdım. yeniden başlattım. ekran açıldı ama 15-20 sn içinde ekran gitti. sanırım ekran kartı driver yüklerken kapanıyor. çözümü yok sanırım.

Son düzenleme:
10 gündür ekran görüntüsü alamıyorum onboord anakart üzerinden bağlanıyorum. Güvendiğim ekran kartı tamircisi bulabilirsem yaptırmayı düşünüyorum.
Windows'u güvenli kipte başlattım. DDU ile ekran kartı Driver kaldırdım. Yeniden başlattım. Ekran açıldı ama 15-20 sn içinde ekran gitti. Sanırım ekran kartı Driver yüklerken kapanıyor. Çözümü yok sanırım.

Aynı sorunu yaşıyordum RX570 kartımda GPU değişdi(servise gitti)

ASUS R7 370 ekran kartımdan görüntü alamıyorum. Tamirini yaptırabileceğim Ankara'da tamirci arıyorum.

Bera bilgisayar var Google'a yaz Ankara'da.
3 adet Kart Tamiri yaptırdığım yer Ankara Bera Bilgisayar çok sağlam onarım yaptılar kartlar sıkıntısız çalışıyor Ekran Kartı Tamiri Bera Bilgisayar'ı tavsiye ederim, İnternetten iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz Ankara ve İl dışındaki arkadaşlara duyurulur sağlıcakla kalın

Son düzenleme:

Geri
Yukarı