Ankara'nın Arabaları Projesi

MertKemal

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar;
Bir proje'ye başladık. Amacımız Ankaramız'daki arabaları sizlerin ekranlarına ulaştırabilmek. Henüz yeniyiz ancak zamanla büyüyeceğiz. Bu süreçte desteklerinizi bekliyoruz. Amacımız sadece iyi arabaları değil Ankara'da bulunan her türden arabayı paylaşmak

Sayfa Linki: https://www.facebook.com/pages/Ankaranın-Arabaları/386686268195232

Teşekkürler..

Facebook kullanmıyorum, bu yüzden tavsiye olarak birkaç kelamda bulunmak istiyorum. Daha çok kullanıcı deneyimleri üzerine yoğunlaşmanız insanlara daha faydalı olacaktır. Kullanıcılar için araçları ne anlama geliyor tarzında söyleşiler, makaleler, soru cevaplar, testler, anketler vs. Elbette görsellikte bu işin büyük bir kısmını oluşturuyor. Yine güzel fotoğraflar paylaşabilir, saydıklarımı da yanında sunabilirsiniz. Başarılar dilerim.

Facebook kullanmıyorum, bu yüzden tavsiye olarak birkaç kelamda bulunmak istiyorum. Daha çok kullanıcı deneyimleri üzerine yoğunlaşmanız insanlara daha faydalı olacaktır. Kullanıcılar için araçları ne anlama geliyor tarzında söyleşiler, makaleler, soru cevaplar, testler, anketler vs. Elbette görsellikte bu işin büyük bir kısmını oluşturuyor. Yine güzel fotoğraflar paylaşabilir, saydıklarımı da yanında sunabilirsiniz. Başarılar dilerim.

Şu andaki amacımız belirli bir kitleye ulaşmak. Bundan sonra dediğiniz şeyleri yapmaya başlayacağız.
Destekleriniz Bekliyoruz..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı