Anker Liberty Pro 3 vs Liberty 4

Tekila

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
ögrenci
İndirimde 3000 liraya liberty 4 sipariş ettim ama içim rahat etmedi. 700 TL fark ile liberty Pro 3 var. Rahatlık, gürültü engelleme tarafında liberty 4 daha iyi ama ses kalitesi hakkında net bir bilgi bulamadım. Benim için ses daha önemli. 700 TL fark ile Liberty Pro 3 almaya değer mi?

Samsung ise Buds 2 Pro efsane bir şey kullanıyorum ama başka telefonsa Jabra'ya bakın. Son dönemde Anker duyuldu diye ülkemizde ciddi derecede fiyat artışı oldu. Hakketmediği fiyatta satılıyor 3bine liberty4 çok pahalı geldi bana ayrıca.

Samsung ise Buds 2 Pro efsane bir şey kullanıyorum ama başka telefonsa Jabra'ya bakın. Son dönemde Anker duyuldu diye ülkemizde ciddi derecede fiyat artışı oldu. Hakketmediği fiyatta satılıyor 3bine liberty4 çok pahalı geldi bana ayrıca.
Teşekkürler, indirim diye paylaşmışlardı Akakçe üzerinden baktığımda gerçek bir indirim gibi duruyordu. Normal Buds 2'leri pek sevmedim kötü değil ama iyi de degil. Pro serisinin son sesi nasıl ? Buds 2 gibi gereksiz bass var mı yoksa daha temiz bir ses mi ?

Buds 2 cidden çok kötü bir kulaklık hem rahatlık açısından hem ses kalitesi olarak. Buds 2 Pro'nun son sesi gayet fazla, hatta önermiyorum dinlemekte işitme sorunlarına yol açar. Bass ve tizler tam yerinde bir sıkıntı yaşamazsınız ayrıcı inanılmaz bir ANC performansı var.

@Truvalıadam Liberty 4'leri iptal ettim, onun yerine Buds 2 Pro sipariş edeceğim. Normal Buds 2 kullandığım için soğuk bakıyordum ama arada bayağı fark var anladığım kadarıyla. Teşekkürler. Bu fiyata daha iyisi varsa onu da alabilirim.

Liberty 4 yurtdışında 130 dolar. 3500 TL yaklaşık.

Yeni konular

Geri
Yukarı