Anker Liberty Pro 3 vs Liberty 4

Dhewsob

Hectopat
Jabra Elite 3 kulaklık kullanıyorum. Kulaklığın sağ tarafından ses gelmemeye başladı, garanti de iade talebi oluşturdu hiç ilgilenmeden. Yeni kulaklık almayı düşünüyorum, başlıktaki 2 kulaklık arasında kaldım. Liberty 4 modelindeki kalp atış sensörü gibi özellikler çok kullanacağım. Özellikler değil, benim için önemli olan şey ses kalitesi. Hangisini önerirsiniz? Benzer fiyatlara farklı alternatifler varsa onlara da bakmak isterim fakat Jabra marka herhangi bir ürün olmasın. Garantisi hiç ilgilenmiyor telefonla aradığımda da bir nevi kızarak cevap veriyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben de kulak içi Anker Soundcore liberty 4 nc TWS Bluetooth 5.3 kulaklık var. Genel olarak memnunum. Bir iki kere sol kulaklığın Bluetooth bağlantısı koptu sonra düzeldi. Bu aralar sorun olmuyor. Bir kere sol kulaklığı düşürmüştüm. Bağlantı sorunu ondan da oluyor oluyor olabilir. Ama internette bazı insanlar da bu bağlantı sorununu yaşamışlar. Genel olarak kulaklıktan ses kalitesinden falan memnunum. Fiyatına göre aldığım performans iyi yani...

Siz hangi liberty 4 modelinden bahsediyorsunuz? Benim modelde kalp atış sensörü özelliği yok.

Benim kulaklık şu;

Hepsiburada da 2549TL.

Merhaba. Ben de kulak içi Anker Soundcore liberty 4 nc TWS Bluetooth 5.3 kulaklık var. Genel olarak memnunum. Bir iki kere sol kulaklığın Bluetooth bağlantısı koptu sonra düzeldi. Bu aralar sorun olmuyor. Bir kere sol kulaklığı düşürmüştüm. Bağlantı sorunu ondan da oluyor oluyor olabilir. Ama internette bazı insanlar da bu bağlantı sorununu yaşamışlar. Genel olarak kulaklıktan ses kalitesinden falan memnunum. Fiyatına göre aldığım performans iyi yani...

Siz hangi liberty 4 modelinden bahsediyorsunuz? Benim modelde kalp atış sensörü özelliği yok.

Benim kulaklık şu;

Hepsiburada'da 2549TL.

Bahsettiğim model nc olmayan düz liberty 4 o da şu;

Geri
Yukarı