Anker Q10 ile Xbox Series S'te mikrofon açılmıyor

Tamam işte mikrofon ile çalışması için farklı bir aparat gerekiyor diye biliyorum. Zamanında denemiştim bende bağlayamamıştım, ne yaptıysam mikrofon çalışmamıştı.
İşte o farklı aparatı soktum bende ama çalışmadı nedense.

AUX kablosu ile bağlıyorsunuz sanırım. Kablonun ucunda 3 bölüm var ise mikrofon çalışmaz ayrıca muhtemelen kulaklığınızın mikrofonu yalnızca Bluetooth üzerinden çalışıyordur.
Kablolu kullanırken mikrofon kullanmak istiyorsanız mikrofonlu bir AUX kablosu almalısınız.

AUX kablosu ile bağlıyorsunuz sanırım. Kablonun ucunda 3 bölüm var ise mikrofon çalışmaz ayrıca muhtemelen kulaklığınızın mikrofonu yalnızca Bluetooth üzerinden çalışıyordur.
Kablolu kullanırken mikrofon kullanmak istiyorsanız mikrofonlu bir AUX kablosu almalısınız.
Örnek bir kablo atabilirmisiniz alayım o zaman.

Önce kulaklığın kendi girişini denedim onda ses geliyor ama mikrofon çalışmadı. Sonra attığım diğer 2 ayrıştırıcı yı denedim onlarlada ses gelmedi.

Dosya Ekleri

• IMG20221015223120.jpg
    IMG20221015223120.jpg
    97 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG20221015223106.jpg
    IMG20221015223106.jpg
    127 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG20221015223040.jpg
    IMG20221015223040.jpg
    86,3 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Bu kablonun mikrofonu iyidir, fiyati butcenizi asiyorsa;
Bunu alabilirsiniz ancak kaliteli bir ürün beklemeyin.

Hocam ben mikrofon aramıyorum ki, kulaklığın kendi mikrofonun çalışmasını istiyorum.

Boya my B1 önerir misiniz? Yaka mikrofonu olarak. Yoksa çok mu kaçar sizce Xbox'ta kullanmak için?

Bence attigim ilk kabloyu alabilirsiniz Behringer kalitesi zaten.
Yaka mikrofonu siz bilirsiniz ancak kullanmasi zor olur diye dusunuyorum, AUX kablosu uzerindeki mikrofon daha pratik bence.
Ayni anda 2 kablo bilemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı