Anker Q10 ile Xbox Series S'te mikrofon açılmıyor

Bence attigim ilk kabloyu alabilirsiniz Behringer kalitesi zaten.
Yaka mikrofonu siz bilirsiniz ancak kullanmasi zor olur diye dusunuyorum, AUX kablosu uzerindeki mikrofon daha pratik bence.
Ayni anda 2 kablo bilemedim.
Ses kalitesi iyimidir ona göre alacağım hocam.

Herhangi bir rewiew videosu bulamadım.

Sahsen kullanmadim ve sizi yaniltmak istemem ancak rastladigim 2-3 degerlendirmede iyi oldugunu soyluyorlardi.
Ancak kendim deneyip gormedim.

Alıp deneyip sevmessem iade edebilirim sanırsam.

Boşuna kablo almayın AUX girişinden sadece ses çıkışı var. Mikrofonu sadece Bluetooth bağlantısı ile kullanılabiliyor.

Boşuna kablo almayın AUX girişinden sadece ses çıkışı var. Mikrofonu sadece Bluetooth bağlantısı ile kullanılabiliyor.

Anlamadım hocam? Yukarıdaki arkadaşın attığı kabloyu alsamda mikrofon çalışmazmı diyorsunuz?

Hocam ben zaten kulakligin mikrofonunu kullanamayacagini soyledim, şu anda Xbox uzerinden kulakligiyla birlikte mikrofon kullanabilmesi icin kablo onerdim.
Konuyu tekrar okuyun derim.

Hocam ben zaten kulakligin mikrofonunu kullanamayacagini soyledim, şu anda Xbox uzerinden kulakligiyla birlikte mikrofon kullanabilmesi icin kablo onerdim.

Hocam kafam çok karıştı, şu an sizin attığınız kabloyu alsam ve xboxa taksam Anker kulaklığımın mikrofonu çalışacak mı çalışmayacak mı?

Anlamadım hocam? Yukarıdaki arkadaşın attığı kabloyu alsamda mikrofon çalışmazmı diyorsunuz?
O konuda bilgim yok ama okuduğum kadarıyla çalışması lazım.
Ben ilk mesaja cevap yazdım.

Hocam kafam çok karıştı, şu an sizin attığınız kabloyu alsam ve xboxa taksam Anker kulaklığımın mikrofonu çalışacak mı çalışmayacak mı?

Attigim kabloyu alsanizda, almasanizda Anker kulakliginizin mikrofonunu AUX baglantisi uzerinden calistiramazsiniz.
Bahsi gecen kablonun uzerinde bulunan mikrofon ile hem kulakliginizi kullanip hem de kablonun uzerinde bulunan mikrofonu kullanabileceksiniz.
Kulakligin degil, kablonun uzerindeki mikrofon calisacak.

O konuda bilgim yok ama okuduğum kadarıyla çalışması lazım.

Ben ilk mesaja cevap yazdım.

Anladim, mesaji etiketleseydiniz daha acik olurdu.

Attigim kabloyu alsanizda, almasanizda Anker kulakliginizin mikrofonunu AUX baglantisi uzerinden calistiramazsiniz.
Bahsi gecen kablonun uzerinde bulunan mikrofon ile hem kulakliginizi kullanip hem de kablonun uzerinde bulunan mikrofonu kullanabileceksiniz.
Kulakligin degil, kablonun uzerindeki mikrofon calisıcak.

Anladim, mesaji etiketleseydiniz daha acik olurdu.

Ha yani Xbox'ta mikrofon çalışacak. Ama sizin attığınız kablonun harici mikorofonunu kullanacağım değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı