Anker Q30 alınır mı?

Preff

Hectopat
Merhaba, birkaç gündür Bluetooth kulaklık arayışına girmiş bulunmaktayım. İlk başta JBL düşündüm fakat Anker Q30'un daha iyi olduğunu söyleyen kişileri görünce buna yöneldim, sizce alınır mı? Parasına değer mi yoksa aynı fiyatta daha kaliteli bir şey bulabilir miyim?

Şu anki fiyatı 2.249 TL.

Merhaba, birkaç gündür Bluetooth kulaklık arayışına girmiş bulunmaktayım. İlk başta JBL düşündüm fakat Anker Q30'un daha iyi olduğunu söyleyen kişileri görünce buna yöneldim, sizce alınır mı? Parasına değer mi yoksa aynı fiyatta daha kaliteli bir şey bulabilir miyim?

Şu anki fiyatı 2.249 TL.
Alınır bence.

Alınmaz, atacağım kulaklık sizi konser salonuna ışınlayacak kulaklıktır.

Skullcandy'nin neredeyse tüm kulaklıklarında basslar çok patlıyor. Ondan sevemiyorum. Bu modelin de kulaklık kısmı beni epey rahatsız etmişti. İkisini de kullanmış birisi olarak Q30'un önde olduğunu söyleyebilirim. ANC'den bile kazanıyor Q30. Fiyatına göre iyi bir ANC'ye sahip.

Pisman falan olmaz, EQ ile gayet guzel hale geliyor Q30. Olmasi gerekenden fazla zaten bass Q30'da, kismasi gerekecek eq ile.

Muzik basstan ibaret degildir, ekstra fazla bass midleri bastirip dinlenemez hale getirir cogu zaman zaten.

Pişman falan olmaz, EQ ile gayet guzel hale geliyor Q30. olmasi gerekenden fazla zaten bass Q30'da, kismasi gerekecek EQ ile.

Muzik basstan ibaret degildir, ekstra fazla bass midleri bastirip dinlenemez hale getirir cogu zaman zaten.

Bende bu şekilde düşünüyorum benim için basstan ziyade ses kalitesi ve anlaşılabilirliği ön planda olmalı kimi kulaklık bassı çok iyi verip ses kalitesini çöp ediyor ben böyle bir şey yaşamak istemiyorum hem şarkı hem de YouTube üzerinden ders videoları izlemek için satın aldım fazlasıyla da araştırma yaptım ve çoğu kişi öneriyor.

Geri
Yukarı