Anker Q30 alınır mı?

Hocam ben de alacağım şu an 2000 TL sizce alınır mı? Siz memnun musunuz?

Hocam şu anda kullanıyorum bazı soran arkadaşlar da olmuş kusura bakmayın yeni görüyorum eylül 2023 tarihinden bu yana kulaklığı kullandım açıkçası şu zamana kadar hiçbir problem yaşamadım fakat bass konusunda öyle ahım şahım bir performans bence beklemeyin çünkü kulaklığı titreten cinste bir bass yok eğer ki kulaklığı takıp ders çalışmak vs için düşünüyorsanız tavsiye edebilirim çünkü pasif gürültü engelleyicisi bile gayet iyi kulağınızı iyi sarıyor uzun süreli kullanımlarda pek sorun yaşamadım ama doğal olarak kulakları hafif terliyor bence bu her kulak üstü kulaklıkta vardır onun haricinde ses konusunda gayet iyi JBL vs hiç kullanmadım o yüzden karşılaştırma yapamıyorum fakat uygulamasını yükleyip gerekli ayarları yaptığınızda gayet tatmin edici oluyor şarj konusunda hiç sorun yaşamadım çok çok iyi gidiyor bence şarjı fakat tek bir sorun var kulaklık gerçekten ağır ve bence spor yapmak için vs hiç uygun değil çünkü rahatsız edici olabiliyor onun haricinde sormak istediğiniz bir şey olursa sorabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı