Anker Q30 garantisi pedleri kapsıyor mu?

667966

Picopat
Geçenlerde Trendyol üzerinden Anker Soundcore Life Q30 aldım fakat aklıma takılan şey eğer bu kulaklık pedi ve baş kısmında soyulma olursa garanti bunu karşılıyor mu bilen var mı? Garanti sitesinde bununla alakalı bir bilgi bulamadım kullanım kılavuzunda da yazmıyor bir şey.

Bu siteden girip Q10 kulaklığımın pedlerinin sürekli patladığını söyleyip fotoğraflarını attım. Pul pul dökülüyor biraz da ama onu söylemedim. Kulaklık pedleri gönderdiler. Garantinin bitmesine bir hafta kalmıştı.

Bu siteden girip Q10 kulaklığımın pedlerinin sürekli patladığını söyleyip fotoğraflarını attım. Pul pul dökülüyor biraz da ama onu söylemedim. Kulaklık pedleri gönderdiler. Garantinin bitmesine bir hafta kalmıştı.

Evet benimki de bu site.

Hocam e-posta olarak mı gönderdiniz?

Benim Q10'un pedleri de patladı ama dikmiştim yine de gönderirler mi?

Hayır tabii ki attığım linke girin orada ServisSoft bu link var. Ona girip üye oluyorsunuz ve servis açıyorsunuz. Ben de diktim kaç kez yine patladı onun fotoğrafını çekip gönderdim. Pedleri kargolamalarını istedim.

Esasında kendi konumdan öğrenmiştim bunu da: Çözüldü: Anker servisten ücretsiz kulaklık pedi nasıl alınır?

Yeni konular

Geri
Yukarı