Anker R50i TWS alınır mı?

Benim kulaklığım dün su geçirdi ve sol kulaklık çalışmıyor iade mi etmeliyim yoksa garantiye mi göndermeliyim?Bozulduğu için garantiye göndermem gerektiğini düşünüyorum ama 14 gün içinde de iade hakkım var.Sizce ne yapmalıyım?
Hocam kulaklıklarda iade oluyor mu? ben de benzer sorunla karşılaştım başka model bir kulaklıkta ama iade olmayacağını ilettiler? 14 gün hakkım var.

Nasıl bir su geçirmesi ter veya ufak sıçrama gibi mi?
Yağmurda hocam :(

Benim kulaklığım dün su geçirdi ve sol kulaklık çalışmıyor iade mi etmeliyim yoksa garantiye mi göndermeliyim?Bozulduğu için garantiye göndermem gerektiğini düşünüyorum ama 14 gün içinde de iade hakkım var.Sizce ne yapmalıyım?
Bu durumda iade edebiliyor muyum hepsiburadaya arkadaşlar bilen var mı?

Son düzenleme:
Hocam iade talep etsem su geçirdiği için geri gönderip garantiye ver deme ihtimalleri var.Bende bilemedim size danışıyorum bu durumda ne yapılır?
Valla trendyoldan baska bir kulaklık aldım ben de memnun kalmadım iade gönderdim, şuanda yolda. Bakim onlar benimkine ne diyecek. Hepsiburadayı arayıp sorabilirsin istersen.

Hocam iade talep etsem su geçirdiği için geri gönderip garantiye ver deme ihtimalleri var.Bende bilemedim size danışıyorum bu durumda ne yapılır?
Hocam selam, iade işini ne yaptın ?

Son düzenleme:
Hocam kulaklıkla wp de ses atarken hiç konuşmasan bile mikrofon kaydında hışırtı gibi ses oluyor mu? Bir de müziği kapayınca birkaç saniyelik dip ses dalgası var mı?
Müzik kapandığında 3 4 saniye hışırtı geliyor sanki rüzgar varmış gibi sonra duruyor. Mikrofonu denemedim onun hakkında birşey söyleyemeyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı