Anker Soundcore R50i TWS alınır mı?

Kilicaslan88

Centipat
Daha fazla  
Aktif olarak Anker Soundcore Life Q30 ve Liberty 3 Pro kullanıcısıyım. Çevreme de Anker marka kulaklıkları çokça önerdim ve memnun olmayan bir kişi yok şu anda. R100'ü de çokça deneyimledim. Bass up modu kapalı durumdayken ses bir ton alçalıyor ve bas tonlar arkaya çekiliyor. Bass up modu aktifken hareketli, bas ağırlıklı parçalar gerçekten tatlanıyor. Zamanında 500 TL'ye aldırmıştım bu kulaklığı ve 500 TL'ye Liberty 3 Pro'dan aldığım zevki taklit ediyor bu kulaklık, hatta bas noktasında üste koyarım.

R50i'ye gelecek olursak, R100 ile arasında bir ses farkı olacağını düşünmüyorum. R100'e kıyasla artı yönü de çok daha fazla.

- R100 Bluetooth sürümü 5.0 ile gelirken R50i bize 5.3'ü sunuyor.
- R100 kutusu kabaca bir kulaklık, R50i ideal boyutlara sahip.
- Benim için büyük önemi bulunan uygulama desteğini R50i bize sunuyor. R100'de bir uygulama desteği bulunmuyor.

Şahsi görüşüm, QCY markasına hiç takılmadan R50i'yi ön siparişten alman olur. Ön sipariş sonrasında fiyatı artacaktır.

Aktif olarak Anker Soundcore Life Q30 ve Liberty 3 Pro kullanıcısıyım. Çevreme de Anker marka kulaklıkları çokça önerdim ve memnun olmayan bir kişi yok şu anda. R100'ü de çokça deneyimledim. Bass up modu kapalı durumdayken ses bir ton alçalıyor ve bas tonlar arkaya çekiliyor. Bass up modu aktifken hareketli, bas ağırlıklı parçalar gerçekten tatlanıyor. Zamanında 500 TL'ye aldırmıştım bu kulaklığı ve 500 TL'ye Liberty 3 Pro'dan aldığım zevki taklit ediyor bu kulaklık, hatta bas noktasında üste koyarım.

R50i'ye gelecek olursak, R100 ile arasında bir ses farkı olacağını düşünmüyorum. R100'e kıyasla artı yönü de çok daha fazla.

- Benim için büyük önemi bulunan uygulama desteğini R50i bize sunuyor. R100'de bir uygulama desteği bulunmuyor.

Şahsi görüşüm, QCY markasına hiç takılmadan R50i'yi ön siparişten alman olur. Ön sipariş sonrasında fiyatı artacaktır.
Teşekkürler hocam

Aktif olarak Anker Soundcore Life Q30 ve liberty 3 Pro kullanıcısıyım. Çevreme de Anker marka kulaklıkları çokça önerdim ve memnun olmayan bir kişi yok şu anda. R100'ü de çokça deneyimledim. Bass up modu kapalı durumdayken ses bir ton alçalıyor ve bas tonlar arkaya çekiliyor. Bass up modu aktifken hareketli, bas ağırlıklı parçalar gerçekten tatlanıyor. Zamanında 500 TL'ye aldırmıştım bu kulaklığı ve 500 TL'ye liberty 3 Pro'dan aldığım zevki taklit ediyor bu kulaklık, hatta bas noktasında üste koyarım.

R50I'ye gelecek olursak, R100 ile arasında bir ses farkı olacağını düşünmüyorum. R100'e kıyasla artı yönü de çok daha fazla.

Şahsi görüşüm, QCY markasına hiç takılmadan R50I'yi ön siparişten alman olur. Ön sipariş sonrasında fiyatı artacaktır.

Hocam bende şimdi aynı konuyu oluşturmayı düşünüyordum bu konuyu görünce bakayım bir dedim çok güzel açıklamışsınız sağ olun. Anker daha önce kullanmadım ama bu fiyatlara Xiaomi almaktan daha iyidir diye düşünüyorum bende Xiaomi'lere bakıyordum. Ön satış sonrası ne kadarlık bir artış olur sizce bin liralara dayanır mı yoksa çok fazla artmaz mı? Bunu da incelemeleri beklemeye değer mi diye sordum çok fazla artmaz ise incelemelerini görmek isterim.

Hocam bende şimdi aynı konuyu oluşturmayı düşünüyordum bu konuyu görünce bakayım bir dedim çok güzel açıklamışsınız sağ olun. Anker daha önce kullanmadım ama bu fiyatlara Xiaomi almaktan daha iyidir diye düşünüyorum bende Xiaomi'lere bakıyordum. Ön satış sonrası ne kadarlık bir artış olur sizce bin liralara dayanır mı yoksa çok fazla artmaz mı? Bunu da incelemeleri beklemeye değer mi diye sordum çok fazla artmaz ise incelemelerini görmek isterim.
Şu anda gördüğüm kadarıyla R100 650 TL- 800 TL fiyat bandında geziyor. R50i de tahminimce bu fiyat dolaylarında gezer. Ayrıca ön sipariş süresi 30 Mayıs'a kadar, yani inceleme fırsatınız var birkaç gün daha. Türkçe kaynaklar ön sipariş sonrasında çıkar fakat yabancı kaynaklar var. Youtube üzerinden inceleme videolarına göz atabilirsin. 500 TL bir bütçem olsaydı ve şu an kulaklık arayışında olsaydım büyük ihtimalle R50i'yi tercih ederdim.

Hocam merhaba ürün geldi benim de kutudan çıkardığımda falan kulaklıklarda hiç hareket yok anlamadım sistemi. Kutuyu şarj ettim sabit yeşil ışık yandı üzerindeki beyaz etiketleri çıkarmayı unutmuşum onları çıkardım koydum şu an kulaklıklar şarj mi oluyor anlamadım.

Hocam merhaba ürün geldi benim de kutudan çıkardığımda falan kulaklıklarda hiç hareket yok anlamadım sistemi. Kutuyu şarj ettim sabit yeşil ışık yandı üzerindeki beyaz etiketleri çıkarmayı unutmuşum onları çıkardım koydum şu an kulaklıklar şarj mi oluyor anlamadım.

Hocam benim de sabah geldi. Kutudan çıkarttıkran sonra hemen eşleme yapabilirsiniz bluebluetooth u açıp. İsterseniz ugulaması da var oradan da özel ayarlar yapabilrsiniz. Ayrıca kulaklıkta tuş yok dokunmatık.

Geri
Yukarı