Anker Soundcore Liberty 4 alınır mı?

Liberty 4 liberty 4 nc modelinden daha yüksekte bir modeldir. Yurt dışında 4 100-150 civarı fiyatlandırılırken, nc modeli 100 dolar altı kulaklıklar kategorilerinde listelenmektedir.
Liberty 4 ve liberty 3 Pro ciahzlarını kullanıyorum, ve ikisi arasında da liberty 3 her konuda daha üstün.
Benim fark ettiğim fark liberty 4'ü taktığımda özellikle tiz ağırlıklı parçalarda ses bambaşka geliyordu(olumsuz anlamda). Tizlerinin pek de hoş olmadığı yabancı sitelerde bahsedilmiş.
Sanırım 3 Pro TR de bir tık daha pahalı ama kaba görünümü dert etmezsen fiyat farkına değecektir.
Liberty 4'te üzmeyecektir belirli EQ ayarları yaparsan kendine göre. Ve ANC konusunda biraz zayıf kalıyor sanırım 360 ses ve kalp atış gösteren sensörü koymak için oradan eksiltmişler.

Ürün özellikleri kısmına girince bile aktif gürültü engelleme yok yazıyor. Teşekkür ederim bilgilendirme için. Kendi sitesinden almak mantıklı mı? Ya da link atabilir misiniz?

Ve Anker ürünlerini hepsiburadan alabilirsiniz sorun yaşamazsınız, bahsedilen cihazda ANC mevcut fakat yeterli seviyede değil.

Liberty 4 liberty 4 nc modelinden daha yüksekte bir modeldir. Yurt dışında 4 100-150 civarı fiyatlandırılırken, nc modeli 100 dolar altı kulaklıklar kategorilerinde listelenmektedir.
Liberty 4 ve liberty 3 Pro ciahzlarını kullanıyorum, ve ikisi arasında da liberty 3 her konuda daha üstün.
Benim fark ettiğim fark liberty 4'ü taktığımda özellikle tiz ağırlıklı parçalarda ses bambaşka geliyordu(olumsuz anlamda). Tizlerinin pek de hoş olmadığı yabancı sitelerde bahsedilmiş.
Sanırım 3 Pro TR de bir tık daha pahalı ama kaba görünümü dert etmezsen fiyat farkına değecektir.
Liberty 4'te üzmeyecektir belirli EQ ayarları yaparsan kendine göre. Ve ANC konusunda biraz zayıf kalıyor sanırım 360 ses ve kalp atış gösteren sensörü koymak için oradan eksiltmişler.

Ve Anker ürünlerini hepsiburadan alabilirsiniz sorun yaşamazsınız, bahsedilen cihazda ANC mevcut fakat yeterli seviyede değil.
Tasarın olarak çok içime sinmedi hocam. Liberty 4 kulağa daha uygun geliyor.

Tasarın olarak çok içime sinmedi hocam. Liberty 4 kulağa daha uygun geliyor.
Sony link buds s var fakat 4bin tl şuanda pttavmde 3.500tl ama güvenilir mıdır bilmiyorum indirime girmesini bekliyorum bende Liberty 4 pro çıksa biran önce keşke

Ldac özelliğini açıp hı res destekleyen bir uygulamadan müzik dinleyerek yaptınız dimi bu yorumu?

Sony link Buds s var fakat 4bin TL şu anda PttAVM'de 3.500TL ama güvenilir mıdır bilmiyorum indirime girmesini bekliyorum bende liberty 4 Pro çıksa bir an önce keşke.

LDAC özelliğini açıp hı res destekleyen bir uygulamadan müzik dinleyerek yaptınız değil mi bu yor mu?

Ne demeye çalıştığını anlamadım.
Soundcore uygulamasından LDAC özelliğini aktif ediyorsun zaten.
Spotify da 300 kusur Kbps verdiginden Deezer'dan açıyorum müzikleri. Kayıpsız kaliteyi seçip.
Şu an iki kulaklıkta elimde ve birçok alanda bariz liberty 3 Pro önde liberty 4'ten.
İncelemelerde her yerde belirtmişler tizlerinin zayıf olduğunu aletin.
Bahsedilen özellik aman aman bir fark yaratmıyor zaten ufak gözden kaçan ayrıntıları duymanı sağlıyor LDAC, oda benim gibi aşırı detaycı ve müzik hastasıysan anlıyorsun farkı birçok insan fark etmiyor bile.
Liberty 4 hoparlör çapı, genel boyut vs olarak da küçük ve naif bir cihaz. Sırf bu yüzden bile tercih edilebilir. Yapı vs malzeme kalitesi liberty3 Pro'dan esinlenilip benzer kalitede sunulmuş fakat tekrar yapıyorum o yorumu tizleri garip.
Kullandığım zamanlarda tizleri Soundcore EQ'dan azaltıp mid ve basları dengeleyip dinleyebiliyorum. Neutral halinde tizler robotik hissettirdi bana ama bazı odyofil insanlar bu durumdan hoşnut da olabiliyor, ilginç bir durum.
Ama şunu ifade etmeliyim, küp şeklinde bir hoparlörü ile başladığım Anker yolculuğumda Anker bir kere bile beni şaşırtmadı. Her seferinde çıtayı daha da üste taşıdı.
Vazgeçmeyeceğim ender markalardan :)

Son düzenleme:
Ne demeye çalıştığını anlamadım.
Soundcore uygulamasından LDAC özelliğini aktif ediyorsun zaten.
Spotify da 300 kusur Kbps verdiginden Deezer'dan açıyorum müzikleri. Kayıpsız kaliteyi seçip.
Şu an iki kulaklıkta elimde ve birçok alanda bariz liberty 3 Pro önde liberty 4'ten.
İncelemelerde her yerde belirtmişler tizlerinin zayıf olduğunu aletin.
Bahsedilen özellik aman aman bir fark yaratmıyor zaten ufak gözden kaçan ayrıntıları duymanı sağlıyor LDAC, oda benim gibi aşırı detaycı ve müzik hastasıysan anlıyorsun farkı birçok insan fark etmiyor bile.
Liberty 4 hoparlör çapı, genel boyut vs olarak da küçük ve naif bir cihaz. Sırf bu yüzden bile tercih edilebilir. Yapı vs malzeme kalitesi liberty3 Pro'dan esinlenilip benzer kalitede sunulmuş fakat tekrar yapıyorum o yorumu tizleri garip.
Kullandığım zamanlarda tizleri Soundcore EQ'dan azaltıp mid ve basları dengeleyip dinleyebiliyorum. Neutral halinde tizler robotik hissettirdi bana ama bazı odyofil insanlar bu durumdan hoşnut da olabiliyor, ilginç bir durum.
Ama şunu ifade etmeliyim, küp şeklinde bir hoparlörü ile başladığım Anker yolculuğumda Anker bir kere bile beni şaşırtmadı. Her seferinde çıtayı daha da üste taşıdı.
Vazgeçmeyeceğim ender markalardan :)
Teşekkürler, beni o yorumdan nasıl anladın bende anlamış değilim. Çok düzensiz ve anlamsız yazmışım. Sony Link Buds S ile kıyaslayabildiniz mi? Liberty 4 alsam airpods pro 2 ile aralarında çok fark görür müyüm?

Teşekkürler, beni o yorumdan nasıl anladın bende anlamış değilim. Çok düzensiz ve anlamsız yazmışım. Sony link Buds s ile kıyaslayabildiniz mi? Liberty 4 alsam AirPods Pro 2 ile aralarında çok fark görür müyüm?

Kendi konunu açmalısın. Daha hızlı tavsiyeye ulaşırsın 😉
Sony'nin kulaklık yönünde ürünlerini deneyimlemedim. Fakat AirPods Pro 2 ile liberty 4 arasında bence fark görürsün. Biraz daha araştırmanı tavsiye ederim veya Amazon'dan vs alırsan 30 gün içinde iade edersin beğenmez isen.

Sony'nin kulaklık yönünde ürünlerini deneyimlemedim. Fakat AirPods Pro 2 ile liberty 4 arasında bence fark görürsün. Biraz daha araştırmanı tavsiye ederim veya Amazon'dan vs alırsan 30 gün içinde iade edersin beğenmez isen.
Bir sürü video izledim airpods pro 2 ile karşılaştırdıklarında çok bir fark görmediklerini söylüyorlar, sony link buds s nin liberty 4 e göre daha doğal ve temiz bir sesi olduğunu söylüyorlar ve sonynin mid tonlama baş vs. Tam ayarında olduğunu söyleniyor liberty 4ün sesi değiştirdiğini yani yapay bir ses verdiğini söylüyorlar ayrıca liberty 4 daha yüksek ses veriyormuş ben genelde pop müzik dinliyorum anker yani bilemiyorum sony nin kötü bir kulaklık piyasaya süreceğinide düşünmüyorum

Birde amazondan aldık diyelim, kulaklığı kutusundan çıkarıp birkaç kez denedikten sonra hiçbir sorunu yokken beğenmedik diye iade edebiliyor muyuz?

Son düzenleme:

Hocam birkaç sorum olacak ANC yeterli değil derken ne derece otobüste arka plandaki sesi ne kadar kesiyor ses kalitesi olarak ne kadar fark var 3D uzamsal ses özelliği nasıl bana tecrübelerinizi aktarırsanız çok mutlu olurum.

Hocam birkaç sorum olacak ANC yeterli değil derken ne derece otobüste arka plandaki sesi ne kadar kesiyor ses kalitesi olarak ne kadar fark var 3D uzamsal ses özelliği nasıl bana tecrübelerinizi aktarırsanız çok mutlu olurum.

Merhaba,

Liberty 4 nc satın aldım ve çok memnunum. Bende senin gibi toplu taşıma ve günlük hayatta kullanıyorum, müzik çalmazsa ANC'si çok bir etki yaratmıyor fakat kulağını yoran sesleri yok ediyor müziği düşük ses seviyesinde bile açarak ANC'yi kullanmak istersen dışarı ile olan bağlantın tamamen kopuyor hiçbir ses duymuyorsun, seni başka bir dünyaya atıyor diyebilirim gayet başarılı. Ses kalitesine gelecek olursak gayet yeterli airpdods Pro 2 de kullandım çok bir farkı yok parasını %100 hak eden bir kulaklık, şeffaflık moduda gayet yeterli arkada düşük sesli müzik açarak rahatlıkla insanlarla iletişim kurabilirsin, kulaklığı çıkarmaan gerek kalmıyor. Ses seviyesine gelecek olursak oldukça yeterli hatta fazla bile genelde Full sesde kullanmıyorum çünkü cidden fazla, sesi yükseltince ses kalitesinde bir kayıp olmuyor. Ben çok beğendim tavsiye ederim. Mikrofonuda iyi iletişim kuruyorum kimse sesin kötü geliyor demedi. Düz liberty 4'ün liberty 4 ncden iyi yanları mikrofon performansı bir de az bir farkla ses kalitesi, fakat öyle profesyonel bir kulağın yoksa zaten ayırt edemezsin bence liberty 4 nc al ben onu tercih ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı