Anker Soundcore Life Q10 alınır mı?

cankute

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Ben bu kulaklığı almak istiyorum fakat internette bazı kötü şeyler okudum. Mesela atıyorum arkadaşla konuşurken telefon veya PC üzerinden mikrofon kullanamıyorsunuz. Eğer mikrofonu kullanırsanız da ses alamıyorsunuz gibi şeyler okudum. Çözüm yazanlar olmuş ama hiçbiri işe yaramamış. Bu doğru mu veya çözümü var mı? Ayrıca mikrofon kalitesi de güzel mi?

Telefonda kullanırken mikrofonda herhangi bir problem yok, bilgisayara kabloyla bağlanırsanız mikrofonu kullanamıyorsunuz. Mikrofon kalitesi idare eder, büyük beklentileriniz olmasın. Sürücülerin ses kalitesi kesinlikle tatmin edici.

Telefonda kullanırken mikrofonda herhangi bir problem yok, bilgisayara kabloyla bağlanırsanız mikrofonu kullanamıyorsunuz. Mikrofon kalitesi idare eder, büyük beklentileriniz olmasın. Sürücülerin ses kalitesi kesinlikle tatmin edici.

Hocam bende BT 4.0 adaptör var PC'de. Yani kablosuz bağlarsam PC'ye mikrofon ile sesi aynı anda kullanabilir miyim? Ayrıca gecikme olur mu?

Hocam bende BT 4.0 adaptör var PC'de. Yani kablosuz bağlarsam PC'ye mikrofon ile sesi aynı anda kullanabilir miyim? Ayrıca gecikme olur mu?
Söylediğin model hakkında bilgim yok ama şunu söyleyebilirim ki benim Ideapad Gaming 3 dizüstü bilgisayarıma bu kulaklıkla bağlandığımda mikrofonda gecikme oluyor ne yazık ki ve ses kesik kesik gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı