Anker Soundcore Life Q10 alınır mı?

• Konuyu başlatan Rob
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 2B
Alışıyorsun elbette ama gerçekten ağır. Eğer imkanın varsa bence SS85'i tercih et yoksa gerisi sana kalmış. Diğer modellerde de kulağı tam kavramadığı için kulağın üstüne baskı yaptığı için ağrıtabilir vs.
Sizin dediğiniz model daha mı rahat hocam bu 700 lira sizin dediğiniz 800 eğer dediğiniz daha rahat ve daha kaliteliyse sizin dediğinizi alabilirim.

Anneme almıştım SS85'i kesinlikle daha rahat. Tercih etsem onu tercih ederdim. Sağa sola da katlanabiliyor vs. yanında bezi de bulunuyor. Yani malzeme kalitesi plastik tabi ama dediğim gibi ben olsaydım SS85'i tercih ederdim şu an. Q10'dan memnun muyum ? Evet. SS85 için yanlış yönlendirme yapmayayım satıcının güvenilirliğini bilemem ama cimri'den bakınca en uygun Trendyol'da 756tl ye gayet iyi.

Son düzenleme:
Ben direkt satıcı olarak hepsiburada'dan almıştım sanırım. Yanlış yönlendirme yapmayayım ama cimri'den bakınca en uygun Trendyol'da 756tl ye gayet iyi.
Hocam JBL T500bt nasıl?

Anneme almıştım SS85'i kesinlikle daha rahat. Tercih etsem onu tercih ederdim. Sağa sola da katlanabiliyor vs. yanında bezi de bulunuyor. Yani malzeme kalitesi plastik tabi ama dediğim gibi ben olsaydım SS85'i tercih ederdim şu an. Q10'dan memnun muyum ? SS85 için yanlış yönlendirme yapmayayım satıcının güvenilirliğini bilemem ama cimri'den bakınca en uygun Trendyol'da 756tl ye gayet iyi.
Hocam çoğu kişi cızırtı sorunu yazmış bu kulaklık için.

Hocam JBL T500bt nasıl?
Kullanmadığım için sallamayayım şimdi ama çok da kaliteli bir kulaklık değil sanırım. Q10 dediğim gibi sadece biraz ağır onun dışında her yönden(malzeme kalitesi,ses,ergonomi,batarya süresi) JBL'den iyidir bence. Bu arada ağırlığının kaynağı hem kullandığı metal malzeme hem de çok uzun süren bataryasından kaynaklanıyor. Bir kere şarj edip bir ay kullanabilirsiniz.

Kullanmadığım için sallamayayım şimdi ama çok da kaliteli bir kulaklık değil sanırım. Q10 dediğim gibi sadece biraz ağır onun dışında her yönden(malzeme kalitesi,ses,ergonomi,batarya süresi) JBL'den iyidir bence. Bu arada ağırlığının kaynağı hem kullandığı metal malzeme hem de çok uzun süren bataryasından kaynaklanıyor. Bir kere şarj edip bir ay kullanabilirsiniz.
Tamam hocam teşekkür ederim Q10 un kırmızı rengiyle siyah rengi arasında 100 tl var sizce değer mi renk için?

Hocam JBL T500bt nasıl?

Hocam çoğu kişi cızırtı sorunu yazmış bu kulaklık için.
Ben öyle bir sorun yaşamadım. Bir kere kulaklığın solundan ses gelmemeye başlamıştı sanırım silerken su kaçırdım biraz. Çok sulu bezle siliyordum. Garantinin son haftasıydı gönderdim yenisini gönderdiler.

Bence alınmaz. Fiyatını hak etmediğini düşünmüyorum. Geçen baktığımda 600 olmuştu. Üstüne biraz daha koyma şansınız varsa daha iyilerini almak daha mantıklı.

Tamam hocam teşekkür ederim Q10 un kırmızı rengiyle siyah rengi arasında 100 tl var sizce değer mi renk için?
Ben kırmızısını kullanıyorum memnunum. Dışarda da takıyorum belki bir tık kaba gibi ama ben çok takılmıyorum. Fena değil bence. Siyah olursa daha az dikkat çeker modeli çok göstermez ama 100 tl fark vereceksen zaten SS85 alırsın.

Kullanıyorum ve sol taraftaki ped yırtıldığı için 3 hafta önce garantiye gönderdim. Ped dandikliği haricinde iyi. Başka bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.

TaoTronics SoundSurge 85 kullanan bir arkadaşım hiç şikayet etmedi. Paraya kıyıp alabilirsiniz.

JBL T500BT kulaklığın bahsi geçmiş. JBL T510BT ve TaoTronics SoundSurge 85 gibi seçenekler varken pişman olursunuz. JBL T510BT diğer JBL T4xxBT-T5xxBT serisi kulaklıklara fark atıyor.

Geri
Yukarı