Anker Soundcore Life Q10 alınır mı?

Düşeceğini sanmam, en çok tercih edilen renk. Düşerse alınır tabii. Bu kulaklığın maksimum hakkettiği para 650-700TL'dir bence. Ekonomi sağ olsun.
Valla artık tüm indirim takip eden uygulamalardan bildirimleri açtım, düştüğü an sarılacağım eğer düşerse. Uzun süredir JBL T500 kullanıyorum kablolu modeli. Ses artık kulağımı acıtmaya başladı.

Ev içinde kullanıma uygun, dışarıda kullanılması kötü. 2 yıldır kullanıcısıyım oradan biliyorum. Kafada çok kaba ve büyük duruyor, kulakçıkları sağa sola döndürülemediği için boyunda da kötü duruyor. Ev kullanımı için alınabilecek rahat ergonomik bir kulaklıktır evet.

Ev içinde kullanıma uygun, dışarıda kullanılması kötü. 2 yıldır kullanıcısıyım oradan biliyorum. Kafada çok kaba ve büyük duruyor, kulakçıkları sağa sola döndürülemediği için boyunda da kötü duruyor. Ev kullanımı için alınabilecek rahat ergonomik bir kulaklıktır evet.
Boyunda kullanmam, sadece işten dönerken takıp dinleyeceğim toplu taşımada. Kaba durması beni düşündürdü. JBL T500 ile aralarında nasıl bir fark var? Kafam çok büyük değil ve gözlük takıyorum sorun yaratır mı sizce?

EQ ayarlarını iyi yaparım genelde, dandik kulaklıkları bile şahlandırdığım oluyor takıntılıyım müzik kalitesi konusunda. Anker'in de iyi sonuç vereceğini düşünüyorum.

Renkli giyinen biri değilim ve kırmızı-siyah genel olarak uygun olsa da almışken siyahını almayı istiyorum aslında. 600 civarına düşerse doğrudan alacağım siyahını.

Maviyi bedava verseler takmam herhalde o nasıl bir renk kombinasyonudur 😁. Sevene saygı duyarım fakat benlik değil. Kırmızı-siyah da kırmızısından dolayı tercih etmiyorum şahsen.
Peki sizce siyahı 600 civarına düşünce alınır mı?

Skullcandy 3K'dan başlıyor yanlış görmediysem, aradaki fiyat farkı çok yüksek. Önerdiğiniz bir modeli var mı? İlk defa duydum bu markayı.
Kulaklık sizi konser salonuna ışınlıyor bildiğiniz.
Skullcandy Riff modeline bakın.

Geri
Yukarı