Anker Soundcore Life Q10 alınır mı?

Mavi renk olanı indirime giriyor arada, renk sıkıntın yoksa bekleyebilirsin. Düşeceğinin de garantisini veremez kimse. Daha yeni zam almışlar. Maksimum 750TL civarını hakkettiğini düşünüyorum şahsen.

Mavi renk olanı indirime giriyor arada, renk sıkıntın yoksa bekleyebilirsin. Düşeceğinin de garantisini veremez kimse. Daha yeni zam almışlar. Maksimum 750TL civarını hakkettiğini düşünüyorum şahsen.
Mavi renk olanını gördüm ama rengi hoşuma gitmedi, siyahı 700 lira olmuş almayı düşünüyorum. Teşekkürler.

Mavi renk olanını gördüm ama rengi hoşuma gitmedi, siyahı 700 lira olmuş almayı düşünüyorum. Teşekkürler.
ben de şimdi alacağım fiyatı 1200 olmuş tam 25 günde nasıl bu kadar artabilir aklım almıyor fiyatın düşmesini bekleyeceğimde düşer umarım

500 TL ve daha altına yakalarsan öneririm. Malzeme kalitesi ve bass-up özelliğiyle öne çıkıyor fakat ses kalitesinin çok abartıldığını düşünüyorum. Bass ve malzeme kalitesine diyecek yok ama tizleri çok iyi değil. Yine de tam bir F/P ürünüdür.

450TL civarı bir fiyata almıştım. Yazılımsal hiçbir sorununa denk gelmedim. Bağlantı hatası falan olmadı hiç, ancak tek bir sorunu var uzun süre kullandıktan sonra kulak pedlerindeki dikişler patlayabiliyor ve çok çirkin gözüküyor. İçindeki süngerler de yeşil olduğundan görüntüsü kötü oluyor. Almayı düşünenler aklınızda bulunsun.

Geri
Yukarı