Anker Soundcore Life Q10 dip ses sorunu var mı?

bonnieatmorn

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar kulaklığı almayı düşünüyorum ama yorumlarda müzik dinlerken dip ses sorunu olduğundan bahsediliyor. Kullanan kişiler yorum yapabilir mi bu konuda. Dip sesten rahatsız olan biriyim eğer böyle bir sorun varsa almayağım.

Kablosuz dinlerken dip ses var yani. Kısık seste dinlerken daha mı çok farkediliyor peki? Ben çok yüksek seste dinlemem çünkü.

Arkadaşlar kulaklığı almayı düşünüyorum ama yorumlarda müzik dinlerken dip ses sorunu olduğundan bahsediliyor. Kullanan kişiler yorum yapabilir mi bu konuda. Dip sesten rahatsız olan biriyim eğer böyle bir sorun varsa almayağım.

Dip ses var evet, elimde iki tane var o kulaklıktan ikisinde de var. Bu sorun sadece kablosuzda var, kabloluda yok.

Ama şöyle ki, odaklanmadığın ya da aşırı kısık sesle dinlemediğin sürece duymuyorsun. Arada durdurduğun zaman 1-2 saniye devam ediyor sadece o kadar.

Kablosuz dinlerken dip ses var yani. Kısık seste dinlerken daha mı çok fark ediliyor peki? Ben çok yüksek seste dinlemem çünkü.

Ne kadar kısık? Yani 30% ve üstünde duymuyorum ben açıkçası. Bayağı kısmak lazım duymak için.

% 30 'ye falan getirince sesi duyulmuyor.
%50 diyelim. Jbl560tde de böyle bir sorun var mı acaba ikisi arasındaydım.
Sakın Jbl alma.

Duyulmaz büyük ihtimal, müziğe odaklandığında zaten duymazsın.

Jbl560tde de böyle bir sorun var mı acaba ikisi arasındaydım.

Bu kulaklık hakkında pek bilgi sahibi değilim, ancak şöyle bir konu (rehber) var.

Akşam unutmazsam hem kablolu hem kablosuz olarak deneyip buraya yorum yazayım, yorumumu beğenin.

Geri
Yukarı