Anker Soundcore Life Q10 dip ses sorunu var mı?

Bass ağırlıklı olmayan şarkılarda durum nasıl peki. Müzik seviyesi bu tarz yavaş ve vokal ağırlıklı şarkılarda daha az olduğu için dip ses daha fazla farkediliyor mu?

İnan onu hiç denemedim adam akıllı, dinleyeceğin müziklerden birkaç tane söyle kontrol edeyim. Ses seviyesini telefon bazında 50%'de tutarım.

Bass ağırlıklı olmayan şarkılarda durum nasıl peki. Müzik seviyesi bu tarz yavaş ve vokal ağırlıklı şarkılarda daha az olduğu için dip ses daha fazla farkediliyor mu?
Hayır, duyulmuyor. Ama yinede sizin için bir deneyeceğim tekrar garanti olsun diye.
Hayır duyulmuyor denedim tekrar.

İnan onu hiç denemedim adam akıllı, dinleyeceğin müziklerden birkaç tane söyle kontrol edeyim. Ses seviyesini telefon bazında 50%'de tutarım.
Ses seviyesi 50-70 aralığında bu yazacağım şarkıları telefondan kablosuz dinleyip dip ses durumunu söylersen çok iyi olur dostum.

Enya - only time
Ludovico einaudi - una mattina
Yüksek sadakat - belki üstümüzden bir kuş geçer
Ed Sheeran - photograph
Selda Bağcan - öyle bir yerdeyim ki
Ezio's family
Calum scott dancing on my own
Kaer morhen - witcher
Ben nichols - shelter

Ses seviyesi 50-70 aralığında bu yazacağım şarkıları telefondan kablosuz dinleyip dip ses durumunu söylersen çok iyi olur dostum.

Enya - only time.
Ludovico einaudi -una mattina.
Yüksek sadakat - belki üstümüzden bir kuş geçer.
Ed sheeran - photograph.
Selda bağcan - öyle bir yerdeyim ki.
Ezio's family.
Calum scott dancing on my own.
Kaer Morhen - Witcher.
Ben nichols - shelter.

Tamamdır, dinleyeceğim birazdan.

Hayır, duyulmuyor. Ama yinede sizin için bir deneyeceğim tekrar garanti olsun diye.

Hayır duyulmuyor denedim tekrar.
Sen de yazdığım şarkıları dener misin dostum kısık sesten yüksek sese doğru. 30dan 80-90 seviyesine kadar müzikleri şöyle birer ikişer dakika sesi azaltıp artırarak dinle bir bakalım sen ne diyeceksin.

Yeni konular

Geri
Yukarı