Anker Soundcore Life Q10 dip ses sorunu var mı?

@bonnieatmorn

Ludovico einaudi - una mattina

En büyük sıkıntı bu şarkıda, sesi 60% seviyelerine getirmeme rağmen dip ses duyulmaya devam etti.

Ed Sheeran - photograph

Burada da birazcık duyuluyor, ama sesi arttırınca geçiyor.

Bunun haricinde slow başlangıçlarda duyulabiliyor, onun dışında sesi özellikle arttırınca yok. Bazı şarkılarda 30% seviyelerinde bile duyulmadı dip ses.

Diğerlerinde nasıldı peki?

İyiydi, şahsen güzel buldum. Dediğim gibi tek ve asıl büyük sorun ikinci şarkıda, onda her türlü bir şekilde duyuluyor. Diğerlerinde daha az.

Performansı da iyiydi ayrıca, sadece dip sesle kalmayalım.

İyiydi, şahsen güzel buldum. Dediğim gibi tek ve asıl büyük sorun ikinci şarkıda, onda her türlü bir şekilde duyuluyor. Diğerlerinde daha az.

Performansı da iyiydi ayrıca, sadece dip sesle kalmayalım.
Onu youtube'da mi dinlediysen dinlediğin videonun linkini atar mısın. Bazen videolarda da arkada ses oluyor.

Onu YouTube'da mi dinlediysen dinlediğin videonun linkini atar mısın? Bazen videolarda da arkada ses oluyor.

Evet YouTube'dan dinledim. Bir tek ed Sheeran'ın şarkısında arkada ses vardı diğerlerinde yoktu. Genelde ilk bulduklarıma tıkladım.

Una mattinayı dinlediğin videonun linkini atsana dostum, geçmişte vardır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu olması lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu olması lazım.
Aga kulağını telefonun hoparlörüne yanaştır videoda arkadan homurtu gibi bir ses geliyor. Hani senin dip ses dediğin bu olmasın yani şarkıdan kaynaklı olabilir.

Aga kulağını telefonun hoparlörüne yanaştır videoda arkadan homurtu gibi bir ses geliyor. Hani senin dip ses dediğin bu olmasın yani şarkıdan kaynaklı olabilir.

Hayır eminim, dip ses bu.

Ses seviyesi 50-70 aralığında bu yazacağım şarkıları telefondan kablosuz dinleyip dip ses durumunu söylersen çok iyi olur dostum.

Enya - only time.
Ludovico einaudi -una mattina.
Yüksek sadakat - belki üstümüzden bir kuş geçer.
Ed sheeran - photograph.
Selda bağcan - öyle bir yerdeyim ki.
Ezio's family.
Calum scott dancing on my own.
Kaer Morhen - Witcher.
Ben nichols - shelter.

Hocam attığınız şarkıları denedim; şarkının kendi düşük kalitesinden kaynaklı olanlarda %100 seviyesinde dip ses, %50-%30 seviyesinde hiçbir dip ses duymadım. Kaliteli olanlarda ise zaten hiçbir şekilde yüksek ses seviyesinde de, düşükte de dip ses gelmiyor. Kalitesiz şarkılarda yüksek ses seviyesinde gelen dip ses ise her kulaklıkta çıkacaktır rahatsız edici bir şey değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı