Anker Soundcore R100 TWS alınır mı?

SpaceSoldier

Kilopat
Yer
Pluton
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Günlük kullanıcıyım. Kulağımda rahat olmasını, güzel ses vermesini, şık durmasını, dışarı ses vermemesini, şarjının uzun gitmesini, Bluetooth bağlantısının iyi olmasına dikkat ediyorum. Dip ses konusunda bilgilendirirseniz sevinirim. Şu anda AKG Samsung Galaxy S10 ürününü kullanıyorum.
Ürün linki için tıklayın.

Son düzenleme:
Dün TCL move Audio S600 ANC'li kulaklık 399 TL'ye düşmüştü keşke dün konu açsaydınız. Belki bu akşam tekrar düşebilir.

Dün de açtım aslında ama hypelanmadı. TCL bildiğim bir marka değil ne sunabilir vs bilmiyorum bilgilendirirseniz sevinirim daha iyi yanları vs nedir diye.

Dün de açtım aslında ama hypelanmadı. TCL bildiğim bir marka değil ne sunabilir vs bilmiyorum bilgilendirirseniz sevinirim daha iyi yanları vs nedir diye.
TCL ülkemizde akıllı telefon ve televizyonlarıyla ön planda olan bir marka. Kulaklıktan modeme kadar geniş bir skalada ürün sunuyorlar. Garantilerine Bilkom bakıyor diye biliyorum.

Ürüne gelirsek en büyük avantajı ANC (Active Noise Canceling) özelliği bulunması. Günümüzde 399 TL'ye bunu sunabilen markalı TWS yok. Mikrofon kalitesi olarak da izlediğim incelemelerde R100'den çok daha başarılı.

Marka içinize sinmezse @NipponChemiConKYCap hocamın önerdiği Oppo'ya da bakabilirsiniz. ANC yok ama geri kalan konularda üzmez. Anker R100'le alakalı o kadar çok şikayet geliyor ki artık önermiyorum. Piyango gibi, birinde dipses var birinde bağlantı problemi var birinde kopma var...

Günlük kullanıcıyım. Kulağımda rahat olmasını, güzel ses vermesini, şık durmasını, dışarı ses vermemesini, şarjının uzun gitmesini, Bluetooth bağlantısının iyi olmasına dikkat ediyorum. Dip ses konusunda bilgilendirirseniz sevinirim. Şu anda AKG Samsung Galaxy S10 ürününü kullanıyorum.
Ürün linki için tıklayın.
Hiç onermiyorum dün aldım ve dip ses sorunundan iade ettim. Bence hiç böyle sorunlarla uğraşmayın ve farklı bir model alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı