Anker SoundCore R100 TWS kulaklık alınır mı?

Dip ses sorunu yüzünden ürünü garantiye gönderdim, kısık sesli müzik veya YouTube'da video izlerken ses azaldığı zamanlarda acayip bir dip ses veriyordu, garanti bir sorun olmadığını söyleyerek 1.5 hafta beklemenin ardından ürünü geri yolladı.

Sonuç: Eğer dip ses gibi şeyler sizi rahatsız ediyorsa kesinlikle almayın pişman olursunuz.

Şu an JBL wave 100TWS kullanıyorum ve aynı fiyat bandında kulaklıklar olmasına rağmen hiçbir dip ses yok bakmanızı öneririm.

Dip ses sorunu yüzünden ürünü garantiye gönderdim, kısık sesli müzik veya YouTube'da video izlerken ses azaldığı zamanlarda acayip bir dip ses veriyordu, garanti bir sorun olmadığını söyleyerek 1.5 hafta beklemenin ardından ürünü geri yolladı.

Sonuç: Eğer dip ses gibi şeyler sizi rahatsız ediyorsa kesinlikle almayın pişman olursunuz.

Şu an JBL wave 100TWS kullanıyorum ve aynı fiyat bandında kulaklıklar olmasına rağmen hiçbir dip ses yok bakmanızı öneririm.

Kanka merhaba bu iki ürün arasında kaldım. Anker'in tasarımı çok hoşuma gitti o yğzden ona daha yakınım. Sence JBL mi almalıyım Anker mi? JBL kulakta çok kaba duruyor mu?
Emin olamıyorum bugün siğariş vermeyi düşünüyorum.

Kanka merhaba bu iki ürün arasında kaldım. Anker'in tasarımı çok hoşuma gitti o yğzden ona daha yakınım. Sence JBL mi almalıyım Anker mi? JBL kulakta çok kaba duruyor mu?
Emin olamıyorum bugün siğariş vermeyi düşünüyorum.

Ben Anker'den JBL'e geçtiğim için çok memnunum açıkçası eğer dip ses gibi şeyler seni çok rahatsız ediyorsa bunlara takılıp mutsuz olacaksan Anker'den uzak durmanı tavsite ederim. JBL kulakta çok kaba durmuyor bana göre saçlarım uzun olduğu için benim neredeyse hiç fark etmiyorum ama eğer çok kaba durduğunu düşünüyorsan farklı şekillerde takabilirsin yukarı doğru takarsan daha hoş gözüküyor. JBL benim tavsiyemdir.

Gayet iyi yorumlarına bakabilirsiniz. Mikrofon çok iyi. Ses kalitesi fiyatına göre iyidir. Hatta biri vardı 600TL'lik kulaklıkla kıyaslıyordu. :D
@CBum dostum sana tek diyeceğim şey kaçırma! :D

Eki Görüntüle 1223374

Yanına 2TL'lik kalem ekledim. :)
Hocam hala alınır mı 570 tl civarında fiyatı.

@dehayz @Mansion

Hocam almayın, aldırmayın. Rezalet bir kronik sorunu var. Ürünün birkaç ay sonra teki bozuluyor maalesef. Benim ürünüm de öyle oldu, garantiye gönderdikten sonra sıfır olarak değişen ürün de öyle oldu. Hepsiburada'da da yorumlarda yazan epey kişi var. Ben kulaklığı satıp kurtuldum, aman almayın hocam.

Hocam 100 tl daha fazla vermeye değer mi?
Kesinlikle değer.

Bende de daha 2. günde sol kulaklık gitti. Resetleyince de bluetooth bağlantısı tamamen gitti, listede çıkmıyor. İade ettim bugün.
Bu bir kronik sorun maalesef. Konu sahibiyim ve o zamandan beri bir kere garantiye gönderdim. Onun da teki bozuldu.

Soundpeats Air 3 aldım. Ses kalitesi bana daha iyi geldi. Ayrıca bağlantı anlamında çok daha seri. 2-3 ay oldu bayağı memnunum. Kutusu bayağı küçük taşıma anlamında çok rahat ama kalitesi o kadar da iyi değil. Biraz dikkatli kullanmak gerekiyor özellikle açıp kapanan kısım. Yazılım da güzel istediğiniz gibi EQ ayarı yapabiliyorsunuz.

Bugün kulaklığımda tekrar sorun yaşamaya başladım. İki kere kulaklığı kutusuna koymama rağmen telefondan bağlantısını kesmedi ve reset atmak durumunda kaldım. Sonuç olarak Anker R100 modelinden uzak durmanız faydanıza olacaktır.

Geri
Yukarı