Anker SoundCore R100 TWS kulaklık alınır mı?

İşin içine mikrofon ve müzik dengeli olsun isteniyorsa TaoTronics tek geçiyorum. Bere altındaki kulak içi 79 Pro modeli sanki normal konuşuyor muşum gibi aktarıyor karşıya sesi.

Bundan önce de kolye tipi Baseus Encok S06 modeli vardı. Onun da müzik ve mikrofon performansı çok iyiydi.

Baseus, Anker ve TaoTronics F/P'de şu anda en iyileri.

Aynen öyle.

Ttec airbeat Duo TWS kulaklığı da herkese öneririm 1.5 haftalık kullanım deneyimimi sizinle paylaşmak isterim. Görüşme kalitesi gerçekten çok iyi bilgisayara bağlayıp Discord'dan bile birçok kişiyle konuştum ve bana kulak üstü kulaklığımdan daha güzel ses verdiğini söyledi. Kutu da ki batarya ne iyi ne kötü orta çok kulaklık kullananlar ah keşke mAh değeri biraz daha yüksek olsa dedirtiyor ama dolumu çok da uzun sürmüyor. Kulaklarıkların şarjı ise 5 saati buluyor bitmesi (denendi). Ses şiddeti kesinlikle çok yüksek fakat güzel yanı şu ses şiddeti çok yüksek olmasına rağmen seste bir cızırtı bozulma kesinlikle olmuyor. Basslar kişiye göre değişir ama bana göre buğulu değil de tok ve gayet yeterli. Sesler tiz ağırlıklı değil tok bir şekilde geliyor kulağa bu da müzik zevkimi yükseltiyor açıkçası. Kısacası yüksek seste müzik dinleyeyim ses de bozulma olmasın basları beni tatmin etsin görüşme de yapabileyim diyorsanız şiddetle öneriyorum dostlar.

Ben de yaklaşık 4 gündür kullanıyorum ve dip sesi farketmeye başladım sanırım müzik dinlerken çok belli olmuyor ama video izlerken sessiz sahnelerde gayet belli ediyor kendini dip ses.

İade-değişim yapmalı mıyım sizce?
Kullanan arkadaşlar sizde de bu sorun mevcut mu?

Taotronics kulaklıklara 100er TL zam geldi. Ankere gelecke korkusuyla direkt sipariş verdim. Ben de görüşlerimi yazacağım.
Güncelleme
R100 ü de taotronics 53 pro yu da denedim. Anker bariz galip. Ankerde tek üzen nokta dokunmatik olmaması onun dışında gerçekten kaliteli ürün. Bass boost özelliği de gerçekten bir artı.

Güncelleme
R100 ü de taotronics 53 pro yu da denedim. Anker bariz galip. Ankerde tek üzen nokta dokunmatik olmaması onun dışında gerçekten kaliteli ürün. Bass boost özelliği de gerçekten bir artı.
Bugün anladım ki Anker'in bu ürünü gerçekten dandik. İkinci kulaklığım da bozuldu. Sol tarafı hiç algılamıyor, sağ taraf kutuya koyulduğu halde çalışmaya devam ediyor.

Bugün anladım ki Anker'in bu ürünü gerçekten dandik. İkinci kulaklığım da bozuldu. Sol tarafı hiç algılamıyor, sağ taraf kutuya koyulduğu halde çalışmaya devam ediyor.
Selamlar, dün bu kulaklığı aldım ve geldi. Dün çıkarttım kutudan tamamen sorunsuz şekilde çalışıyordu kulaklıklar. Dinlemeye fırsatım olmadığı için koydum kutusuna kapattım. Bugün olduğu yerden alıp dinlemeye çalışınca birden sol kulaklıkta ses olmadığını farkettim. Ne yaptıysam düzelmedi. Siz bu sorunu nasıl çözdünüz acaba?

Selamlar, dün bu kulaklığı aldım ve geldi. Dün çıkarttım kutudan tamamen sorunsuz şekilde çalışıyordu kulaklıklar. Dinlemeye fırsatım olmadığı için koydum kutusuna kapattım. Bugün olduğu yerden alıp dinlemeye çalışınca birden sol kulaklıkta ses olmadığını farkettim. Ne yaptıysam düzelmedi. Siz bu sorunu nasıl çözdünüz acaba?
Sorunu çözemedim. İkinci bir kulaklığım olduğu için bir kenara atmıştım Ankeri, ancak garantiye göndermekte fayda var.

Geri
Yukarı