Anker Soundcore strike 3 vs SteelSeries Arctis 3

Bu karşılaştırmadan aşırı bir şey anlayamasak da ANKER olan modelin sürücüsü daha büyük.
Anker marka olarak da çok iyi F/P ürünler üretiyor şüpheniz olmasın ama Artics 3 ile karşılaştırılacak düzeyde popüler değil.
Yani diyeceğim o ki Artics ile kapışabilir mi, test eden olmadığı için bilemiyoruz, e haliyle kağıt üstünden de pek olmuyor, bu yüzden Artics 3 güvenli liman olarak görünüyor. Ama Anker olan üzmez bence, alabilirsiniz.

Bu karşılaştırmadan aşırı bir şey anlayamasak da anker olan modelin sürücüsü daha büyük.
Anker marka olarak da çok iyi F/P ürünler üretiyor şüpheniz olmasın ama Artics 3 ile karşılaştırılacak düzeyde popüler değil.
Yani diyeceğim o ki Artics ile kapışabilir mi, test eden olmadığı için bilemiyoruz, e haliyle kağıt üstünden de pek olmuyor, bu yüzden Artics 3 güvenli liman olarak görünüyor. Ama anker olan üzmez bence, alabilirsiniz.
Ankerde sadece mikrofon sıkıntısı olduğunu söyleyen vardı nefes alış verişi bile çok belli oluyor diyodu

İlk defa kulak üstü kulaklık olarak SoundCore Strike 1’i aldım ve iade ettim. Sebebi ise bana ağır gelmesi ve 10 dakika kullanmama kafamı çok sıkması. Ses kalitesi hakkında konuşmam doğru olmaz ama mikrofonu test ettim. Mikrofon güzel ancak doğru konumlandırma yapmazsanız nefes seslerini çok net karşıya dinletiyor.
Yani ürünün genel kalitesi güzel. Ses performansı yada mikrofon performansının sizi üzeceğini sanmıyorum. Ama bana hem ağır geldi hem de başımı çok ağrıtıyor. Bunun sebebi belki benim hiç kulak üstü kulaklığa alışmamış olmam olabilir belki de ürünle alakalı.
Benim durumumda olup (hiç kulak üstü kullanmayan) Arctis 3 alan birisi varsa rahatlık konusunda tecrübelerini memnuniyetle dinlemek isterim. Çünkü bende bu 2 kulaklık arasında kalıp indirimde diye Anker aldım.

Son düzenleme:
Bence de. Yani Arctis 3 kullanan ve memnun kalan kişi sayısı çok. Bende almak istiyorum ancak yine rahatsız edici bir kulaklıkla karşılaşmaktan korkuyorum açıkçası. Deneyimlerini, özellikle rahatlık, baş ağrısı, uzun süre kullanım deneyimlerini bekliyorum. Şimdiden hayırlı olsun.

Strike 3 kullanıyorum. Anker'in diğer ürünlerinde fiyatına göre mükemmel işler çıkardığına ben de katılıyorum ancak bu durum Strike 3 için geçerli değil. Misal Anker'in bir bluetooth kulaklığı da var ben de ve ondan çok memnunum ama bu ürün bana göre bir Anker değil. İndirimde 300 TL'ye almıştım, o fiyata yine yakalarsanız Everest, Gamepower gibi markaların yanında alınabilir bence. Ama 500 TL edeceğini düşünmüyorum.

Konuda bahsedildiği gibi ağır bir kulaklık olmasının yanı sıra, mikrofon açısından da iyi değil. Şu anlık Voicemeeter ile sesi biraz adam ettim, yanına arkaplan sesini silebilecek bir program daha bulursam işimi görecek umarım. Ağırlık içinse evet fazla ağır ancak konforlu, onu belirteyim.

Ses kalitesi bakımından güzel denebilir. Neticede Hi-Fi değil, o yüzden beklentilerimi karşıladı.

İnceleme hazırlamıştım, okumak isterseniz buyurun.

Arctis 3 içinse bilmediğim için bir şey diyemiyorum, kullansaydım kıyaslama yapabilirdim.

Bence de. Yani Arctis 3 kullanan ve memnun kalan kişi sayısı çok. Bende almak istiyorum ancak yine rahatsız edici bir kulaklıkla karşılaşmaktan korkuyorum açıkçası. Deneyimlerini, özellikle rahatlık, baş ağrısı, uzun süre kullanım deneyimlerini bekliyorum. Şimdiden hayırlı olsun.
Hocam bu konuda çekincenizin olacağı en son kulaklık modeli olabilir arctis modelleri. Son derece rahat, başı ağrıtmayan ve terletmeyen bi model. Yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum ve bir kere bile bu konularda rahatsızlık duymadım. Konfor ve terletme yönünden gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Hocam bu konuda çekincenizin olacağı en son kulaklık modeli olabilir arctis modelleri. Son derece rahat, başı ağrıtmayan ve terletmeyen bi model. Yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum ve bir kere bile bu konularda rahatsızlık duymadım. Konfor ve terletme yönünden gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

İncelemenizi okumuştum. Anketin Mikrofon olayı sıkınatılı sanırım. Çok şikayetçide görmedim Ankerin strike 3 de.

Geri
Yukarı