Anker strike 3 7.1 USB kulaklık 300 TL'ye alınır mı?

Alpha Centauri

Megapat
Makaleler
4
Merhabalar. Hepsiburada'da bu kulaklık çok kısa bir süreliğine güzel bir indirime girmiş.

Sizce bu fiyata alınır mı? Birkaç saat önce 500'ken şimdi 300 TL'ye düşmüş.

Anker mobil ürünlerinde seste çok başarılı ancak bu tarz ürünlerde nasıl acaba bilemedim. 7.1 benim için pek önemli değil, mikrofonu ortalama olan günlük kullanım için bir kulaklık arıyorum. Genelde müzik, ara sıra oyun (rekabetçi şekilde değil) oynarım. Sizce alınır mı? İyi bir inceleme bulamadığım için konu açmak istedim.

Bir de işine yarayacak varsa bu indirimi de görmüş olur hem. 🙂

Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar. Hepsiburada'da bu kulaklık çok kısa bir süreliğine güzel bir indirime girmiş.

Sizce bu fiyata alınır mı? Birkaç saat önce 500'ken şimdi 300 TL'ye düşmüş.

Anker mobil ürünlerinde seste çok başarılı ancak bu tarz ürünlerde nasıl acaba bilemedim. 7.1 benim için pek önemli değil, mikrofonu ortalama olan günlük kullanım için bir kulaklık arıyorum. Genelde müzik, ara sıra oyun (rekabetçi şekilde değil) oynarım. Sizce alınır mı? İyi bir inceleme bulamadığım için konu açmak istedim.

Bir de işine yarayacak varsa bu indirimi de görmüş olur hem. 🙂

Şimdiden teşekkürler.
Bu fiyat aralığında içinde 7.1 geçen kulaklık yerine stereo kulaklıklara yönelmeniz çok daha iyi olacaktır. Bu kulaklıklarda sanal 7.1 var ve hiç bir işe yaradığını düşünmüyorum. Onun yerine daha kaliteli stereo kulaklık bakmanız çok daha güzel olur.

Bu fiyat aralığında içinde 7.1 geçen kulaklık yerine stereo kulaklıklara yönelmeniz çok daha iyi olacaktır. Bu kulaklıklarda sanal 7.1 var ve hiçbir işe yaradığını düşünmüyorum. Onun yerine daha kaliteli stereo kulaklık bakmanız çok daha güzel olur.
Yorumunuz için teşekkürler. 7.1 olsa bile pek işime yaramayacak aslında, rekabetçi oyun oynamıyorum. Dediğim gibi günlük kullanım için düşünüyorum daha çok.

Ama bu fiyatta bu özelliklerle daha iyi bir rakibi pek yok gibi. Cerberus V2 var gördüğüm kadarıyla, onun da mikrofonu için iyi yorumlar görmedim. Everest gibi markalara da yönelmek istemiyorum. Sizin önereceğiniz başka bir model var mıdır?

Yorumunuz için teşekkürler. 7.1 olsa bile pek işime yaramayacak aslında, rekabetçi oyun oynamıyorum. Dediğim gibi günlük kullanım için düşünüyorum daha çok.

Ama bu fiyatta bu özelliklerle daha iyi bir rakibi pek yok gibi. Cerberus V2 var gördüğüm kadarıyla, onun da mikrofonu için iyi yorumlar görmedim. Everest gibi markalara da yönelmek istemiyorum. Sizin önereceğiniz başka bir model var mıdır?
Bu konuda o kulaklıkları kullanan arkadaşlar önerirse çok daha iyi olur.

Bu konuda o kulaklıkları kullanan arkadaşlar önerirse çok daha iyi olur.
Anladım, teşekkür ederim. Anker olmasa böyle bir kulaklığın yüzüne bile bakmam da marka ismi güven veriyor. 🙂
Ben sipariş verdim geldiğinde incelerim. O fiyat aralığında kaliteli pek model bulamadım ben.
Teşekkürler. Maalesef indirim çok kısa bir süre ve kaçırırsam normal fiyatına çıkamam. Ben de sipariş verdim o yüzden. Bakalım, umarım iyi çıkar. Geldikten sonra yorumlarımı bildiririm ben de. Güle güle kullanın siz de. 🙂

Son düzenleme:
Aldınız mı kulaklığı? Ben de Anker markasına güvenip aldım fakat beklentilerimi karşılamadı. Ali Güngör Mount And Blade yayınında test etmişti kulaklığı incelemesi gelecek mi acaba?
Elime ulaştı, birkaç gündür kullanıyorum. Benim de beklentilerimi karşılamadı maalesef. Ben de inceleme yapmak istiyorum fakat öncesinde biraz daha kullanıp daha iyi yorum yapmak istiyorum, o nedenle beklettim biraz.

İnceledikten sonra buraya link veririm ancak bu mesajından sonra başka mesaj gelmezse buraya yazacağım mesaj düzenleme olarak düşeceğinden bildirim olarak gelmeyecektir maalesef.

Konuya şimdilik bakanlar için şunu söyleyeyim, 500 TL gibi bir fiyata asla almayın. Benim aldığım 300 TL gibi bir fiyata denk gelme olasılığınıza karşı, incelememi bekleyip öyle karar vermenizi öneririm.

Ayrıca birkaç konu hakkında iyice test ettikten sonra Anker'e yazacağım. Onu da incelemeye eklemek istiyorum.

Yayını izlememiştim, ancak Technopat'ın eline geçtiğini duyunca bir nebze olsa mutlu oldum bu arada. Canımı sıktı çünkü ürün biraz.

Geri
Yukarı