Anker strike 3 7.1 USB kulaklık 300 TL'ye alınır mı?

Son düzenleme:
@Okan17
Hocam önerir misiniz begenıp begenmedıgınız taraflarını soylermısnıız. Belli bir para ödüyoruz sorunu varsa iptal edeyim.

Ses gayet yüksek berrak ve net. Ayrica mikrofonuna yarisacak kulaklik. Tanimiyorum. Ben 2 bin tlliklere kafa tutar. Tasarimi ve rahatlik konusunda cok iyi oyle dandik kulakliklardan degil alinca kalitesini anlicaksiniz. Kaca aliyorsunuz bu arada?

Merhabalar. Hepsiburada'da bu kulaklık çok kısa bir süreliğine güzel bir indirime girmiş.

Sizce bu fiyata alınır mı? Birkaç saat önce 500'ken şimdi 300 TL'ye düşmüş.

Anker mobil ürünlerinde seste çok başarılı ancak bu tarz ürünlerde nasıl acaba bilemedim. 7.1 benim için pek önemli değil, mikrofonu ortalama olan günlük kullanım için bir kulaklık arıyorum. Genelde müzik, ara sıra oyun (rekabetçi şekilde değil) oynarım. Sizce alınır mı? İyi bir inceleme bulamadığım için konu açmak istedim.

Bir de işine yarayacak varsa bu indirimi de görmüş olur hem. 🙂

Şimdiden teşekkürler.
Hocam valla bende aldim urunu dip ses cikti. Geri yolladim suan bakalim kimisi temiz ses diyor kimisi biz gibi dip ses ya urunun bazilarinda hata var yada hepsinde anlamis degilim.

Genel olarak kulaklık iyi ama belli bir süre sonra (ben 2 ay civarı kullandım.) kulaklığın o uzayan plastiği "yırtılmaya" başlıyor. Kulaklığın yorumlarına baktığımda benim gibi aynı problemi yaşayan 10 kişi daha gördüm (bu 1 sitede). Şimdi iste kulaklık 500 liranın altına düşmüyor. Ne yapsam bilemedim. Garantiye gönderip yenisini alıp satsam mı , kullansam mı , yoksa parasını mı geri istesem karar veremiyor(300 liraya aldım). Özetle kulaklık cidden güzel. ilk defa aralıksız 8 saat bir kulaklığı takabildim ve bu inatçılığımdan falan değil cidden çok rahat. Biraz ağır doğrudur ancak kafa süngerleri vs. o ağırlığı kelimenin neredeyse tam anlamıyla yok ediyor. 7.1 de düzgün çalışıyor. Mikrofonu çok iyi. Tükürük vb. şeylere de dayanıklı. Kulak süngerleri soğuk kalıyor. Mesela ben kulaklığın kulağıma değmesinden hiç hoşlanmam çünkü psikolojik olarak yükü kulaklarıma bindirdiğini düşünürüm. Kulaklarım bu kulaklıkta o rahatsızlığı hiç hissetmedi. Dediğim gibi tek sıkıntısı o kulaklığın uzalıp kısalan plastiği(ki ben uzatılmış bir biçimde kullanmıyorum). Ben genellikle kulaklığın sağ tarafını kulağımın arkasına atarım. Acaba ondan mı böyle oldu diye düşünüyorum.

@Samotne Ciasteczka Hocam trust blizz 23191 GXT450 7.1 RGB almayı düşünüyorum ama anker strike 3 ile kıyaslanırsa hangisi daha iyidir?

İyi forumlar.

Son düzenleme:
Anker Strike 3 ve GXT Blizz yerine Drop Plus alın, tokatlar.

Anker Strike 3 ve GXT Blizz yerine Drop Plus alın, tokatlar.
Sıkıntı şu ki 300 liranın üstüne biraz zor çıkıyorum daha az bir fiyata önerebilir misiniz?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı