Elektronik AnkerSoundcore Life Q10i 999 TL

Hocam şarj ne kadar gidiyor ve kafada nasıl duruyor (ağırlık ve görsel)

Bu video bütün sorularınızı cevaplayacaktır diye düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Q10i kullandım ANC'si yok bass performansı iyi dışarı dinlediğin müzik türüne göre ses veriyor dışarıdan çok ses almıyor şu an Q20i kullanıyorum bütçeyi arttirabilecek arkadaşlara öneririm. Q20i de ANC var dışarıdaki sesleri %90 kesiyor dışarı yine biraz ses veriyor Q10ideki gibi bass performansı ses kalitesi falan her şeyi daha iyi. Bu bütçe için Q10i en iyisi. 1600-1700 TL'ye çıkartabilenler içinde Q20i.

Hocam şarj ne kadar gidiyor ve kafada nasıl duruyor (ağırlık ve görsel)
10 numara 5 yıldız ben beğendim. hele bu fiyata.

Zaten kulak içi kablosuz olarak da anker kullanıyordum. Evde, uzun yolda kullanmalık aldım.

Hem kafa bandı hem de kulak pedleri kalın ve yumuşak. Böyle olunca rahat ama kafada da büyük gözüküyor. Ancak orantılı ve şık.

Şarjını deneme şansım olmadı geldi geleli kullanıyorum ama bitmedi daha. 20-30 saat'ten aşağı olacağını sanmam.

Hafif bir dip ses var gibi ama ses var olduğu anda fark edemiyorum. sadece ses yoksa kulağa geliyor.

Benim için fazlasıyla yeter de bin liralık kulaklıktan hi-fi ses bekleyen varsa beklemesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı