[Anket] En Beğendiğiniz Technopat Yetkilisi Kim?

En Beğendiğiniz Technopat Yetkilisi Kim?

• Akif Peköz

Oy: 10 6,7%
  • Asım Demir

Oy: 12 8,0%
  • Egemen

Oy: 17 11,3%
  • Furkan Bektaş

Oy: 11 7,3%
  • İlker Önder

Oy: 3 2,0%
  • Mikail Fidan

Oy: 37 24,7%
  • montezuma

Oy: 2 1,3%
  • Murat5038

Oy: 51 34,0%
  • samet67671

Oy: 2 1,3%
  • Spurs

Oy: 5 3,3%

• Oy verenlerin toplamı
    150
Konuyu daha yeni gördüm. Kimsede etiketlemediği için gözden kaçmış olmalı.
Bizi seven veya sevmeyen bütün herkese teşekkür ederim. "Biz sizler için varız" diyeceğimi sanıyorsanız, doğru sanıyorsunuz :D
Çünkü sizlere yardımcı olmak için uğraşıyoruz ve geleceğinizi doğru bilgi ile yapılandırmaya çalışıyoruz. Kurallardan dert yanan çok kişi olabilir, normal bir durum çünkü kuralsız yaşama alışmış bir kişi kuralları tanımayabilir ancak hepsinin bir nedeni var. Bazı kişiler anormal biçimde ceza alabilir bu yönetici veya modlarımızın çarpan etkisini kullanmasıdır, yani bu durum size bağlıdır. O yüzden sevmediğiniz mod veya yöneticilerin adına da teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

@Murat5038 @SypeR @Egemen @Akif bu arkadaşları severim. Oyumu Murat5038 verdim. Yanlış ceza atıldığında bu arkadaşlara ulaşıp yardım almıştım. Mikail Fidan'ın işini iyi yaptığı doğru. Fakat çok fevri davrandığı için az gereksiz ceza yemedim. Bir de mod arkadaşlarada ulaşmadım. Cezanın son günü bakıp açtı. Geç gelen adalet, adalet değildir. :)

Ha bu arada diğer arkadaşlarla muhabbetim olmadığı için oy atmadım. Onlarında aralarında muhakkak işini düzgün yapan vardır.

@Silinen üye Soran olmadığına göre belirtmenize gerek yok.

Başta 4-5 kişi seçebilseydim katılırdım desemde fikir değiştirip katılmaya karar verdim.
Oyumu @Silinen üye'tan yana kullanıyorum. Bildiğim kadarıyla yaşı en küçük olan yetkili o. Bazı düşüncesiz ve sabit fikirli insanlar yaşı küçük olanların hiç yararlı bir iş yapamayacağını düşünürler. Furkan Bektaş yetkili seçilerek zaten bir şeyler yapmanın yaşla hiç alakası olmadığını göstermiş oldu. Aynı zamanda Furkan Bektaş yetkili olarak seçilince, Technopat yönetiminin yaşa önem vermediğini de görmüş olduk. Ben Furkan Bektaş'ı, yararlı bir şeyler yapmaya çalışan yaşı küçük kişilerin temsilcisi olarak görüyorum.
Not: Bütün yetkililer benim için gerçekten çok değerli. Bana Furkan Bektaş'ı seçtiren neden yukarıda da dediğim gibi onu, bizim yaşımızdakilerin temsilcisi gibi görmem.

Konuyu ben de bugün görebildim. Uzun süredir uzakta olmama rağmen halen hatırlayan çok sayıda arkadaşın olması beni mutlu etti. Zira gerçek hayatta vefa duyan insan sayısı çok az. Kaç yılım bu ekiple geçti. Burada gerçekten çok değerli bir iş yapılıyor. Daha önce de defalarca söylemiştim zaten, siteye 2011 yılında ilk geldiğimde farklı olduğunu anlamıştım. Disiplinli ve çok güzel bir iş çıkarıyor herkes burada. Recep Bey olsun Ali Bey olsun diğer tüm yöneticiler ve ekip arkadaşlarımız ciddi bir emek harcıyor. Ufak tefek problemler her zaman olabilir. Herkesi mutlu edemeyiz zaten ama elimizden geldiği kadar insanlara doğru şekilde yardımcı olmak için emek harcıyor bu ekip. Bundan sonra da çizgimizden sapmayarak, insanların doğru bilgiye ulaşacağı değerli bir kaynak olarak burayı hep birlikte daha ileriye taşıyacağız. Tüm Technopat'lara selamlar, saygılar...

@SypeR Ankette yok, bu çocuğun başı kel mi? Tamam ben anketi editliyorum. Seçenek ekle dedim olmadı, sanırım seçenekleri arttıramıyoruz. Başka bir oylamaya seni ekleriz artık. @SypeR
Finale kalanla ben yarışırım, olur biter yahu. Bu arada final konusu açılınca çift hesaplarımı kontrol etmeyiniz lütfen, onlar bana lazım olacak... :D

Şaka bir yana benim olup olmamam önemli değil. Sevenlerim olduğunu biliyorum ve bu bana yetiyor. Anketlerle kanıtlanmasına da ihtiyacım yok. Sevmeyenlerden de canları sağ olsun, ne diyelim. :)

Konuyu ben de bugün görebildim. Uzun süredir uzakta olmama rağmen halen hatırlayan çok sayıda arkadaşın olması beni mutlu etti. Zira gerçek hayatta vefa duyan insan sayısı çok az. Kaç yılım bu ekiple geçti. Burada gerçekten çok değerli bir iş yapılıyor. Daha önce de defalarca söylemiştim zaten, siteye 2011 yılında ilk geldiğimde farklı olduğunu anlamıştım. Disiplinli ve çok güzel bir iş çıkarıyor herkes burada. Recep Bey olsun Ali Bey olsun diğer tüm yöneticiler ve ekip arkadaşlarımız ciddi bir emek harcıyor. Ufak tefek problemler her zaman olabilir. Herkesi mutlu edemeyiz zaten ama elimizden geldiği kadar insanlara doğru şekilde yardımcı olmak için emek harcıyor bu ekip. Bundan sonra da çizgimizden sapmayarak, insanların doğru bilgiye ulaşacağı değerli bir kaynak olarak burayı hep birlikte daha ileriye taşıyacağız. Tüm Technopat'lara selamlar, saygılar...
Zaten herkesi mutlu etmeye çalışırsak Technopat olmanın anlamı kalmaz... Haksız mıyım?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı