Anlamsız moral bozukluğu

Go to Hell

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ara sıra durduk yere nedensiz şekilde moralim bozuluyor, canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Size de olmuştur mutlaka bu hissin çözümünü bilen var mı ? Yorumlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar ara sıra durduk yere nedensiz şekilde moralim bozuluyor, canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Size de olmuştur mutlaka bu hissin çözümünü bilen var mı ? Yorumlarınızı bekliyorum.
Eğer öğrenciysen okulların açılmasına az kaldı diye moralin bozuktur. Bana da oluyor bazen.

Benim çok yaşadığım bir durum. Nedenini bilmediğim şekilde keyfim kaçıyor, moralim bozuluyor. Cevabını bulamıyorum.
Bazen iyi şeyler düşünerek o anda keyfim yerine geliyor. :)
Tavsiyem şuan yat ve uyu. :uyku:

Eğer öğrenciysen ve tatilde boş boş oturuyorsan bu durum oluyor. Bende de aynısı oluyor, zaman geçirebileceğin birilerini bul eğer yakın arkadaşların varsa her gece dışarı çıkmanı öneririm sohbet etmek iyi gelir.

Seni mutlu edecek şeyler bul. Sağlıklıyım de mesela. Acaba annem babam hayatta olmasaydı de. Felç olsaydım de. Ölümcül hastalığım olsaydı de. Düşün bunları sonra mutlu olursun.

Seni mutlu edecek şeyler bul. Sağlıklıyım de mesela. Acaba annem babam hayatta olmasaydı de. Felç olsaydım de. Ölümcül hastalığım olsaydı de. Düşün bunları sonra mutlu olursun.
Arkadaş mutlu mu olsun, hayata küssün mü istiyorsun anlamadım. :)

Aynı şu histen bahsediyorsun sanırım.

Okuldan geldin çalışman gereken derslerin var, oturdun PC başına nasıl olsa çalışırım dedin ve akşam oldu, bir anda hatırladın ki derslerini çalışman gerek, bir anda moralin alt üst olur kendini kötü hissedersin, ancak derslerini çalışıp bitirdiğin zaman rahatlarsın. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı