Anlat Kurtul

Asıl bir kişi havalı olacak ise ahlakı, kişiliği ve zekası ile havalı olur bence, bu tarz kişiler gerçek hayatta ne yapıyorlar acaba, (kendi kendine birisinin bu hale geldiğine inanmıyorum) maddecileri kim?
Anlatayım hemen, zekası ve kişiliği ile havalı olanlar 30 küsür yaşında parası olduğu için değer görmeye başlıyor ama öğretim yıllarında hep arka planda kalıyor, ezilen öğrenci oluyor çünkü sosyal hayattaki günümüzde denilen "alfa" olamadıkları için. Ama günümüz tabiri ile -çünkü gerçek alfa buna denmez- "alfa" erkekler genç yıllarında bol bol kız değiştirir, okulun ve mahallenin şakacı ve komik çocuğu olur, her zaman en gözde olanıdır. Öğretim yıllarında çoğunun ders notları yerlerdedir ama öğretmenler acıyıp sınıfı geçirir. En sonunda da baba parası ile BMW F90 alırlar ya da iPhone 5S alıp nargile cafe'de story atarak kız tavlamaya çalışmaya devam ederler.

İfade yasağını nasıl almayı başardınız?
(birde limon sıkacaksınız, çok güzel olur)
İkinci el kısmında bir ilanı çok saçma (fiyatta bir sıkıntı vardı sanırım) bulup Hahaha emojisi bıraktım diye 1 ay ifade yasağı cezası aldım! Ve bunun hakkında konu açmama rağmen onaylamadılar! Aklıma gelince yine küplere biniyorum, hepsi muhteşem (!) moderatörlerimizin haksız cezaları yüzünden. 😡😡🤬🤬

Okulda görüp çok beğendiğim bir kızla yeni tanıştım. Hatta 3-4 aydır karşılıklı kesişiyoruz diyebilirim. Geçen gün bir şekilde konuşma başlattım ama ben hiç o kızla anlaşacak bir kişiliğe sahip değilim. Kendisi anca oturup milleti eleştirsin -ki kendisi kendince kusursuz-, milletin karakterine laflar etsin. Ego mu, özgüven mi denir, nedir fikrim yok ama kim olursanız olun, böyle olmayın. Engellemek üzereyim. Bu sinirle uzun bir süre de kızlara yazmayı düşünmüyorum. Tiksindim.

Asosyal değilim, sosyal olmak istiyorum, ama korkudan olamıyorum. Sanırım sosyal fobi sorunum var. Hiçbir işi becerememekten korkuyorum, o yüzden şu yaşıma kadar maksimum 10-15 gün çalıştım. Yeni bir işe girmekten, yeni insanlarla tanışmaktan çok çekiniyorum, korkuyorum. Aslında bir kere yapınca gerisi geliyor, yani sosyal fobili değilmişim gibi bir halim oluyor ama bir işi başlatana kadar dokuz doğuruyorum. Lise sondan beri (yaklaşık üç yıldır) evde yatıyorum. Üniversite kazandım fakat sorunum yüzünden okulda karşılaştığım ufak problemleri büyütüp, aşamadım ve okulumu dondurmak zorunda kaldım. Hala yatıyorum, abimin yanında işe girme şansım var, eğer o olursa düzelmeyi umuyorum. Yoksa durum çok vahim. Benim gibisi daha yok bu dünyada, kendi işini kendi beceremeyen, becermekten korkan biriyim. Tembelim. Sırf bu yüzden iki yıldır ehliyeti erteliyorum, sanki gidip yazılsam ne olacak, beni mi öldürecekler, ama bunu beynime anlatamıyorum. Beynim beni ele geçirmiş gibi, ya da ben öyle sanıyorum.

Okulda görüp çok beğendiğim bir kızla yeni tanıştım. Hatta 3-4 aydır karşılıklı kesişiyoruz diyebilirim. Geçen gün bir şekilde konuşma başlattım ama ben hiç o kızla anlaşacak bir kişiliğe sahip değilim. Kendisi anca oturup milleti eleştirsin -ki kendisi kendince kusursuz-, milletin karakterine laflar etsin. Ego mu, özgüven mi denir, nedir fikrim yok ama kim olursanız olun, böyle olmayın. Engellemek üzereyim. Bu sinirle uzun bir süre de kızlara yazmayı düşünmüyorum. Tiksindim.
Hocam benim mevzu da öyleydi, kız mero ve reynmen dinleyip TikTok çekiyordu ama belki uyuşuruz diye başlamıştım (Initial D izleyip Eurobeat dinliyordum, nasıl o fikre kapıldım bilmiyorum gerçi.) Ama en sonunda canıma tak etti. Her şeye tamam tamam ama TikTok canıma tak etti. Ve bilerek beni sinirlendirip "ya dün ne güzel TikTok çektim yaaaaa" gibi şeyler demesi beni çıldırtıyordu. Şimdi iyi ki gitmiş diyorum üzülmedim bile. Siz de böyle yapın, eğer kafanız uyuşmuyorsa hele kız egoluysa bırakın gitsin.

Yazıya dökemem sanırım. Buyrun:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Para etmez geleceğim, çocukluğum yaramaz.
Bilsen içimi dersin ki bu yaşıyor olamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı